Zbiórka Maciej walczy z nawrotem choroby - zdjęcie główne

Maciej walczy z nawrotem choroby

44 685 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Maciej ma 16 lat i już drugi raz musi mierzyć się z choroba nowotworową.

Pierwszy raz w październiku 2018 roku wykryto u niego guza na jelicie cienkim, przeprowadzono operację usunięcia, po badaniu histopatologicznym postawiono diagnozę-chłoniak anaplastyczny. Rozpoczęto leczenie chemioterapią które,odbywało się w szczecińskiej klinice.

Terapia dała pozytywny efekt i walkę z choroba udało się wygrać w lutym 2019 roku. 

Nasz Bohater co 3 miesiące miał robione badania kontrolne (USG i Tomografię komputerową) przez długi czas kontrole nie ukazywały żadnych zmian. Maciej zaczął wracać do normalnego życia, poszedł do szkoły, spotykał się z rówieśnikami i uprawiał sport. Wszystko zmieniło się w maju 2020 roku, chłopak wyczuł w pachwinie na węzłach chłonnych guzka. Szereg badań wykazał, ze to wznowa choroby.
 Obecnie nasz Wojownik przyjął kilka cyklów chemioterapii i został zakwalifikowany do przeszczepu szpiku, który odbył się 2 października we Wrocławiu. Obecnie Maciej dochodzi do siebie po zabiegu. 


Droga do odzyskania pełni zdrowia jest jeszcze długa, ale wspólnie możemy sprawić, że Maciejowi łatwiej będzie ją przejść, zachęcamy do wsparcia, każda nawet najmniejsza wpłata jest istotna i przybliża naszego Wojownika do wygranej walki z choroba!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    09.10.2020
    09.10.2020

    Trzymaj się Wojowniku❤❤❤

44 685 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Cody James Wrzesinski - awatar
Cody James Wrzesinski
75
Ewelina Akaczonek - awatar
Ewelina Akaczonek
4 000
Ewelina Akaczonek - awatar
Ewelina Akaczonek
10 000
Ewelina Akaczonek - awatar
Ewelina Akaczonek
10 000
Ewelina Akaczonek - awatar
Ewelina Akaczonek
10 000
Ewelina Akaczonek - awatar
Ewelina Akaczonek
10 000
Jacek Pindyk - awatar
Jacek Pindyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mariola - awatar
Mariola
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij