Zbiórka "Madracyk" dla Mafii - zdjęcie główne

"Madracyk" dla Mafii

370 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Mafia trafiła do Kociego Hospicjum tuż przed Wigilią 2015 roku, odebrana interwencyjnie z nieudanej adopcji. Na prośbę osób, które wyadoptowały Mafię mieliśmy ją tylko odebrać i przechować do czasu znalezienia transportu. Jednak Mafia została jako podopieczna Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych.

Po uprzednim życiu pozostało jej sporo dolegliwości, a i wiek – jak to zazwyczaj w przypadku TTB – został mocno 'niedoszacowany'. No i okazało się, że Mafia kocha koty. :)

Mafia jest psem starszym, ponad dziesięcioletnim. Ma poważne zwyrodnienia wszystkich stawów, co skutkuje okresowym niedowładem tyłu. Często miewa problemy z nawracającymi infekcjami pęcherza. Ma też wznowę nowotworu gruczołów sutkowych, mimo że przez DT została wysterylizowana. Pierwsze zmiany nowotworowe zostały usunięte dwa lata temu, zaś kolejna operacja została odłożona ze względu na ryzyko związane z ogólnym stanem zdrowia i podejrzeniem przerzutu do płuc.

Najnowszym problemem, wynikającym ze zmian zwyrodnieniowych stawów, jest odleżyna, która powstała na lewym stawie łokciowym. Mafia sypia najczęściej w jednej pozycji, uciskając ten staw. 

Oprócz podskórnego stanu ropnego doszło do rozległej martwicy skóry. Mafię czeka długie leczeniei być może przeszczep skóry, by przykryć odsłonięty staw. 


Oprócz długotrwałego i kosztownego leczenia chcemy zapewnić Mafijce lepszy komfort życia, czyli de facto – spania i leżenia, i zakupić legowisko/materac przeciwodleżynowy.

W tym celu zakładam tę zbiórkę.Wszelkie zebrane za jej pomocą środki zostaną przeznaczone na zakup takiego legowiska, zaś ewentualna nadwyżka posłuży pokryciukosztów dalszego leczenia Mafii.

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie wsparcie.

Agn

Profil Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych z bieżącymi informacjami na temat naszych podopiecznych, dostępny jest na FB:

https://www.facebook.com/FundacjaHospicjumDlaKotowBezdomnych/

Zapraszam do śledzenia naszych działań.


370 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Baś Guca - awatar
Barbara Baś Guca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mietek i Truda - awatar
Mietek i Truda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij