Zbiórka "Madracyk" dla Mafii - zdjęcie główne

"Madracyk" dla Mafii

370 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Mafia trafiła do Kociego Hospicjum tuż przed Wigilią 2015 roku, odebrana interwencyjnie z nieudanej adopcji. Na prośbę osób, które wyadoptowały Mafię mieliśmy ją tylko odebrać i przechować do czasu znalezienia transportu. Jednak Mafia została jako podopieczna Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych.

Po uprzednim życiu pozostało jej sporo dolegliwości, a i wiek – jak to zazwyczaj w przypadku TTB – został mocno 'niedoszacowany'. No i okazało się, że Mafia kocha koty. :)

Mafia jest psem starszym, ponad dziesięcioletnim. Ma poważne zwyrodnienia wszystkich stawów, co skutkuje okresowym niedowładem tyłu. Często miewa problemy z nawracającymi infekcjami pęcherza. Ma też wznowę nowotworu gruczołów sutkowych, mimo że przez DT została wysterylizowana. Pierwsze zmiany nowotworowe zostały usunięte dwa lata temu, zaś kolejna operacja została odłożona ze względu na ryzyko związane z ogólnym stanem zdrowia i podejrzeniem przerzutu do płuc.

Najnowszym problemem, wynikającym ze zmian zwyrodnieniowych stawów, jest odleżyna, która powstała na lewym stawie łokciowym. Mafia sypia najczęściej w jednej pozycji, uciskając ten staw. 

Oprócz podskórnego stanu ropnego doszło do rozległej martwicy skóry. Mafię czeka długie leczeniei być może przeszczep skóry, by przykryć odsłonięty staw. 


Oprócz długotrwałego i kosztownego leczenia chcemy zapewnić Mafijce lepszy komfort życia, czyli de facto – spania i leżenia, i zakupić legowisko/materac przeciwodleżynowy.

W tym celu zakładam tę zbiórkę.Wszelkie zebrane za jej pomocą środki zostaną przeznaczone na zakup takiego legowiska, zaś ewentualna nadwyżka posłuży pokryciukosztów dalszego leczenia Mafii.

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie wsparcie.

Agn

Profil Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych z bieżącymi informacjami na temat naszych podopiecznych, dostępny jest na FB:

https://www.facebook.com/FundacjaHospicjumDlaKotowBezdomnych/

Zapraszam do śledzenia naszych działań.


370 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Baś Guca - awatar
Barbara Baś Guca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mietek i Truda - awatar
Mietek i Truda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij