Zbiórka "Madracyk" dla Mafii - zdjęcie główne

"Madracyk" dla Mafii

370 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Mafia trafiła do Kociego Hospicjum tuż przed Wigilią 2015 roku, odebrana interwencyjnie z nieudanej adopcji. Na prośbę osób, które wyadoptowały Mafię mieliśmy ją tylko odebrać i przechować do czasu znalezienia transportu. Jednak Mafia została jako podopieczna Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych.

Po uprzednim życiu pozostało jej sporo dolegliwości, a i wiek – jak to zazwyczaj w przypadku TTB – został mocno 'niedoszacowany'. No i okazało się, że Mafia kocha koty. :)

Mafia jest psem starszym, ponad dziesięcioletnim. Ma poważne zwyrodnienia wszystkich stawów, co skutkuje okresowym niedowładem tyłu. Często miewa problemy z nawracającymi infekcjami pęcherza. Ma też wznowę nowotworu gruczołów sutkowych, mimo że przez DT została wysterylizowana. Pierwsze zmiany nowotworowe zostały usunięte dwa lata temu, zaś kolejna operacja została odłożona ze względu na ryzyko związane z ogólnym stanem zdrowia i podejrzeniem przerzutu do płuc.

Najnowszym problemem, wynikającym ze zmian zwyrodnieniowych stawów, jest odleżyna, która powstała na lewym stawie łokciowym. Mafia sypia najczęściej w jednej pozycji, uciskając ten staw. 

Oprócz podskórnego stanu ropnego doszło do rozległej martwicy skóry. Mafię czeka długie leczeniei być może przeszczep skóry, by przykryć odsłonięty staw. 


Oprócz długotrwałego i kosztownego leczenia chcemy zapewnić Mafijce lepszy komfort życia, czyli de facto – spania i leżenia, i zakupić legowisko/materac przeciwodleżynowy.

W tym celu zakładam tę zbiórkę.Wszelkie zebrane za jej pomocą środki zostaną przeznaczone na zakup takiego legowiska, zaś ewentualna nadwyżka posłuży pokryciukosztów dalszego leczenia Mafii.

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie wsparcie.

Agn

Profil Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych z bieżącymi informacjami na temat naszych podopiecznych, dostępny jest na FB:

https://www.facebook.com/FundacjaHospicjumDlaKotowBezdomnych/

Zapraszam do śledzenia naszych działań.


370 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Baś Guca - awatar
Barbara Baś Guca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mietek i Truda - awatar
Mietek i Truda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij