Zbiórka Pomóżmy Magdzie wygrać z rakiem - zdjęcie główne

Pomóżmy Magdzie wygrać z rakiem

30 521 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 310 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aldona Skoniecka - awatar

Aldona Skoniecka

Organizator zbiórki

Magda jest niezwykle ciepłą i radosną osobą. 

Jest naszą koleżanką, ale przede wszystkim mamą 6 letniej Lenki.

W lipcu jej dotychczasowy świat runął. Podczas rutynowej wizyty u lekarza, usłyszała o podejrzanym guzku w piersi. Kolejne dni to seria badań, oczekiwanie i niesamowity stres co pokażą wyniki... niestety los nie był dla niej łaskawy, usłyszała przerażającą diagnozę : RAK

Rak piersi prawej.
inwazyjny, przewodowy rak piersi dwuogniskowy,  G3, guz w największym wymiarze 11 mm,
węzły chłonne wartownicze 0/2.
pT(m)1N0(sn), G3, ER 0, PGR 0, HER2 negatywny metodą immunohistochemiczną,
ki 67 = 40 %

Magda jest już po jednej operacji i wielomiesięcznej chemioterapii w skute której nabawiła się wielu powikłań zdrowotnych, w tym zakrzepicy lewej żyły odłokciowej.

Pewnie wszystko można znieść widząc efekty, ale tu niestety leczenie zawodzi. Za miesiąc kolejny etap walki, Magda przejdzie mastektomię i operację usunięcia jajników.

Dla nas, zdrowych osób brzmi to strasznie, ale Magda walczy i wiemy, że tą walkę wygra bo Lenka musi mieć zdrową i silną mamę. 


Założyliśmy tą zbiórkę bo chcemy dać Magdzie szansę na konsultacje u innych lekarzy, na wykonywanie szeregu badań, do  których nie ma dostępu z ramienia NFZ, na możliwość odbywania spotkań z psychologami czy dietetykiem, który da jej organizmowi niezbędną siłę do walki i na koniec na niezbędną rehabilitację, która będzie ją czekać po kolejnej operacji.


Magda bardzo liczy na Waszą pomoc, wie o organizowanej zbiórce i razem z nami trzyma kciuki za jej powodzenie.


Każda złotówka jest dla Niej niezwykle cenna, dlatego bardzo o nią prosimy.

Kochani, ślicznie dziękujemy za tak ogromny odzew i Wasze zaangażowanie.

Otrzymujemy cały czas informację o prowadzonych zbiórkach wśród Waszych kolegów i zostaliśmy poproszeni o przedłużenie zbiórki.


Magda ma wielu przyjaciół z branży ,  którzy w swoich hotelach prowadzą zbiórki. Ustalili termin 10.02.17 więc do tego dnia trzymamy zbiórkę. 


Dzięki Waszej hojności jest szansa, że te pieniążki pozwolą Magdzie sfinansować więcej niezbędnych dla niej rzeczy. Wierzę, że z naszą/Waszą pomocą odejdzie chociaż jedno zmartwienie.

Naprawdę Wasz odzew przeszedł nasze oczekiwania.


Ogrooooomnie wszystkim dziękujemy:)Komentarze


 • J i T&W - awatar

  J i T&W

  10.02.2017
  10.02.2017

  Magda trzymamy kciuki!!!! Bądź jak Ninja!

 • Małgosia i Gosia - awatar

  Małgosia i Gosia

  02.02.2017
  02.02.2017

  Ściskamy Cię mocno :-*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.02.2017
  02.02.2017

  Magda, jakiś czas temu urwał nam się kontakt, ale czasem myślę o Tobie. Szczególnie jak słyszę jakąś piosenkę Depechów, Pamiętam ,że byłaś ich fanką. Niedługo będzie ich koncert w Warszawie i mam ogromną nadzieję, że na min będziesz i wiem, że jeszcze nie jeden ich koncert przez Tobą.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.2017
  01.02.2017

  Uśmiechaj się dużo, ciesz z każdej fajnej chwili spędzonej z rodziną czy przyjaciółmi, czasem zrób coś szalonego - po prostu żyj pełnią życia, byś napełniła swój organizm super pozytywną energią niezbędną do wyzdrowienia :) Rodzina Z. ściska!

 • Jonathan Sharp - awatar

  Jonathan Sharp

  30.01.2017
  30.01.2017

  Magda, my friend.. You are a fighter with the determination to beat anything. I really miss our laughs and conversations during our food & beverage meetings. Please take care. Jonathan xx

30 521 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 310 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aldona Skoniecka - awatar

Aldona Skoniecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 310

anonimowy darczyńca - awatar
anonimowy darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Cezary - awatar
Cezary
50
Paulina - awatar
Paulina
50
J i T&W - awatar
J i T&W
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
111
Aga i Marcin - awatar
Aga i Marcin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
235
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij