Zbiórka Maja kontra Mięsak Ewinga - zdjęcie główne

Maja kontra Mięsak Ewinga

77 878 zł  z 140 000 zł (Cel)
Wpłaciło 939 osób
Zbiórka zakończona Udostępnij
 

Nasza Wojowniczka diagnozę usłyszała w maju 2020 roku. Niewielkie zgrubienie nad kostką na prawej nodze okazało się nowotworem-Mięsakiem Ewinga.

Dzięki błyskawicznej reakcji lekarzy Maja bardzo szybko trafiła do warszawskiego Instytutu Matki i Dziecka, gdzie podjęto leczenie. Od czerwca 2020 roku przeszła 7 cykli ciężkiej chemioterapii przedoperacyjnej. Za nią również operacja wycięcia guza z przeszczepem kości. Ze względu na dość dynamiczne leczenie Maja zamieszkała w Warszawie i rzadko bywa w swoim rodzinnym domu w Gdańsku. Mimo to nadal jest uśmiechnięta i w pełni zmotywowana do dalszej walki z chorobą!

Przeszczepiona kość jeszcze się nie zrasta więc aby uniknąć złamania Maja musi chodzić w ortezie i o kulach.

 Obecnie zakończyła przyjmowanie chemii pooperacyjnej. Konieczne będzie stosowanie chemii podtrzymującej w postaci leku Votrient, który nie jest refundowany, ale niezbędny do tego żeby nasza Wojowniczka wróciła do pełni zdrowia.

 Koszt takiego leczenia to ok. 10 tysięcy złotych miesięcznie, aby terapia była skuteczna musi potrwać przez minimum rok, co daje nam kwotę blisko 120 tysięcy złotych. Do tego dochodzą bieżące koszty leczenia, dojazdy do kliniki, suplementy diety oraz rehabilitacja.


 Zachęcamy do wsparcia Mai, każda nawet najmniejsza wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawia komfort leczenia oraz przybliża naszą Bohaterkę do wygranej walki z chorobą!Fundacja Cancer Fighters

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że choroba to nie wyrok tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły!

Organizujemy wydarzenia specjalne dla małych Wojowników na oddziałach onkologicznych , współpracujemy z osobami, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wymarzonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko by choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie.


Komentarze


 • MaRad - awatar

  MaRad

  18.05.2021
  18.05.2021

  Maju walcz dzielnie ! ❤ Pokonasz "tego dziada" !

 • Anna Re - awatar

  Anna Re

  21.04.2021
  21.04.2021

  Wracaj do zdrowia Kochana♥️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.04.2021
  20.04.2021

  Maju! Powodzenia:) dasz radę!

 • Zdrowiej dziewczyno - awatar

  Zdrowiej dziewczyno

  31.03.2021
  31.03.2021

  Zdrówka!!!

 • Filip S - awatar

  Filip S

  05.02.2021
  05.02.2021

  Modlimy się o zdrowie dla Ciebie. Bądź dzielna!

77 878 zł  z 140 000 zł (Cel)
Wpłaciło 939 osób
Zbiórka zakończona Udostępnij
 

Wpłaty: 939

Piotr - awatar
Piotr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
j.szlapczynska - awatar
j.szlapczynska
100
Monika - awatar
Monika
20
Zosia - awatar
Zosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij