Zbiórka Rehabilitacja Majkiego - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja Majkiego

Rehabilitacja Majkiego

1 714 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 


Kolejny raz zwiększamy zbiórkę :( Koszty rosną w tempie szybszym, niż człowiek może nawet myśleć! Dzienny koszt leków, to nie koło 50 zł tak jak myśleliśmy, tylko koło 150 zł!

Koszty związane z Majkim to już około 2500 zł :( i wciąż rosną!

SĄ TEŻ DOBRE WIEŚCI!

Paraliż nie postępuje! Walka przynosi efekty!

Wciąż rozpaczliwie prosimy was o wsparcie, na razie uzbieraliśmy od początku jakieś 700 zł!

-------------------------------------

Przed rezonansem Majki miał wykonany tomograf, który niestety nic nie wykazał. Lecznica policzyła nas nie 1200 zł, jak planowaliśmy tylko 1300 zł, ale to i tak mało przy wykonanych obu badaniach. 

-------------------------------------

JESTEŚMY ZAŁAMANI I PRZERAŻENI

Psiak z dnia na dzień przestał chodzić!

Chłopak dostał od nas imię Majki

Okazało się, że to nie tylko powierzchowny uraz ogona, ale coś bardziej skomplikowanego i związanego z kręgosłupem. 

Psiak dostaje teraz leki i lekarze szukają przyczyny jego stany, KONIECZNY JEST REZONANS MAGNETYCZNY!  😭😭 Nie może być tak, że coś mu przeskoczy i nagle łapie go paraliż 😭😭

Kochani! Potrzebujemy waszej pomocy!

Diagnostyka łoczy się z ogromnymi kosztami! 

SAM REZONANS TO 1200 zł! 😭😲

Pod żadnym pozorem nie zostawimy go bez pomocy! Ale prosimy, Wy nas też nie zostawiajcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Rasowy Kundel - awatar

  Rasowy Kundel

  24.02.19
  24.02.19

  Od października intensywnie rehabilitujemy Majkiego. Spastyczność mięśni bardzo utrudnia jakiekolwiek postępy, łapy są cały czas wyprostowane, mięśnie napięte w jednej pozycji... walczymy o każdy milimetr poprawy w zakresie ruchów obu kończyn. Prosimy o dalsze wsparcie, koszt miesięcznej, niezbędnej rehabilitacji Majkiego to ok. 1 000 zł... zobaczcie jaki jest dzielny ❤

Komentarze


 • Milena Woszczyna - awatar

  Milena Woszczyna

  15.06.20
  15.06.20

  Powodzenia! Trzymam kciuki! :)

 • Milena Woszczyna - awatar

  Milena Woszczyna

  28.02.20
  28.02.20

  POWODZENIA KOCHANY PIESKU! ;*

1 714 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 44

Milena Woszczyna - awatar
Milena Woszczyna
20
Milena Woszczyna - awatar
Milena Woszczyna
50
Ania - awatar
Ania
5
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Agnieszka Staniszewska - awatar
Agnieszka Staniszewska
20
Justyna Zarzycka - awatar
Justyna Zarzycka
20
Zdrowiej Majki - awatar
Zdrowiej Majki
20
Merc - awatar
Merc
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij