Zbiórka Śmierć nie jest za darmo - zdjęcie główne

Śmierć nie jest za darmo

2 530 zł z 2 629 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób

Nie ma nawet czasu na smutek. W tym pędzie o dbanie o wszystko i wszystkich. Zrobiliśmy swoje. On stanął na naszej drodze w lutym, udzieliśmy mu schronienia, przyprowadziliśmy mu weterynarza - był w bardzo kiepski stanie, prosiliśmy Was o karmę specjalistyczną (dziękujemy raz jeszcze), czuł się jednak gorzej, więc trafił do kliniki zewnętrznej (21 kwietnia)  i mimo wielu dni leczenia (był tam do 10 maja) ...umarł. Makao nie żyje. Chcieliśmy innej historii. Z happy endem - że wyleczyliśmy dzięki Wam i znaleźliśmy dom. Nie udało się. I teraz brutalne zderzenie ze ścianą - faktura na 2629zł.
To możecie zapoznać się z kartą leczenia z kliniki Bemowo: https://www.dropbox.com/s/3w6t1bgylg8rk6t/Makao48843%20_%20Wynik%20badania%20ctrl%2By%20%28klinika%29.pdf?dl=0

Bardzo Was prosimy o wsparcie w spłacie faktury, mimo że nie udało się go uratować.
Pamiętajcie - utrzymujemy się wyłącznie z waszych datków - koszty ogólne schroniska co miesiąc to ok 130 tyś zł, i tak sobie żyjemy od płacenia jednej faktury do drugiej.

Aktualności


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  16.07.18
  16.07.18

  Dziękujemy za wsparcie i pomoc w spłacie długów! Załączamy zdjęcie naszego nowego podopiecznego - Edwarda - potrąconą znajdę z ulicy. Jest już zdrowy i do adopcji! Zachęcamy do sledzenia profilu https://www.facebook.com/koty.z.korabek/

  Zdjęcie aktualności 17 471

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.06.18
  24.06.18

  wracacie wiarę w ludzi.

 • Paulina - awatar

  Paulina

  11.06.18
  11.06.18

  Żałuję, że nie udało się uratować Tego biedaka, ale mam nadzieję, że uda się zebrać całą kwotę, aby pokryć dług za jego leczenie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.06.18
  07.06.18

  Śpij spokojnie.

2 530 zł z 2 629 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób

Wpłaty: 81

Jadwiga Skubisz - awatar
Jadwiga Skubisz
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa b - awatar
Ewa b
5
Magda - awatar
Magda
20
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Marjori - awatar
Marjori
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij