Mała Wojowniczka woła o pomoc.

3 979 zł  z 2 700 zł (Cel)
Wpłaciło 138 osób


Zimno, mokro i ciemno... Cmentarz... Ludzie idą się modlić zatopieni w   swoich myślach... omijają bezdomną kotkę , małą Wojowniczkę i jej dzieci plączące się między kamiennymi płytami pomników... Kotkę z trojką malców i ze złamaną łapką :(


 Wojowniczka marzy o tym, by być częścią świata człowieka ... Świata,  gdzie jest ciepło, gdzie ktoś nakarmi, przytuli, zaopiekuje się nimi.
Na tę  chwilę kotka walczy... walczy  o przetrwanie  i  swoje maluchy.   Mimo chłodu, głodu i złamanej łapki, opiekuje się swoimi maleństwami.  Walczy o każdy dzień.
Ranna kocia mama potrzebuje ludzkiego  wsparcia,  potrzebuje diagnostyki,  leczenia, kastracji i operacji.
 Kto jak nie człowiek mógłby jej pomóc?
Slowo człowiek do czegoś zobowiązuje. Kochani zbieramy na leczenie i kastracje kociej rodziny z cudowną  Matką - Wojowniczką na czele oraz utrzymanie rodzinki w domu tymczasowym.

Pomóżcie nam zmienić ich los ❤

Pomożecie ?

Aktualizacje


 • Bolesławieckie Koty - awatar

  Bolesławieckie Koty

  06.10.18
  06.10.18

  Kochani, POMOCY .... Mulan 3 dni temu przeszła planowy zabieg operacji łapki - Zabieg był skomplikowany i już dwa kolejne dni trzeba było w trybie pilnym jechać z kotką do lecznicy ( w tym odległej... otwieranej dziś specjalnie po to, by ratować kotkę ) gdzie otrzymała niezbędną pomoc... co już na ten moment znacząco przewyższyło szacowany początkowo koszt leczenia kotki :( Faktury nie są jeszcze wystawione, ale może to być kwota przekraczająca kolejne 400-600 zł... :( Prosimy bardzo o wsparcie leczenia tej dzielnej koteczki

  Zdjęcie aktualizacji 20 475

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  14.11.18
  14.11.18

  życzę zdrowia dla kotków

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  10.10.18
  10.10.18

  Wielkie jesteście kobietki! Żeby takich jak Wy było więcej!

 • Basia - awatar

  Basia

  07.10.18
  07.10.18

  Dzielna mamusia,zdrowiej kotku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.10.18
  07.10.18

  POWODZENIA

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.09.18
  20.09.18

  Powodzenia

  • Bolesławieckie Koty - awatar

   Bolesławieckie Koty - Organizator zbiórki

   06.10.18
   06.10.18

   Mulan bardzo dziekuje :)

3 979 zł  z 2 700 zł (Cel)
Wpłaciło 138 osób

Wpłaty: 138

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pawciu - awatar
Pawciu
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elżbieta - awatar
Elżbieta
35
Magdalena - awatar
Magdalena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Kin - awatar
Kasia Kin
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij