Zbiórka Pilna pomoc dla Mimi - zdjęcie główne

Pilna pomoc dla Mimi

350 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Katarzyna Suszek - awatar

Katarzyna Suszek

Organizator zbiórki

Maleńka Mimi została wyrzucona. Nie wiemy ile dni się błąkała. Stan w jakim się znajdowała wskazuje, że trwało to bardzo długo.

Przez traumę, którą musiała przeżywać straciła zaufanie do ludzi. Teraz w domu tymczasowym powoli dochodzi do siebie i nabiera wiary, że nie wszyscy są źli. 

Mimi miała wykonane USG, gdyż miała duży problem z przełykiem, co powoduje ulewanie treści. Wykonane zostały badania krwi. Wczoraj sunia przeszła zabieg sterylizacji, który zniosła bardzo kiepsko. Konieczna była konsultacja weterynaryjna, gdyż z rany sączyła się krew. 

Z powodu niedomagań trzeba była zakupić dla niej specjalną karmę.

Do opłacenia wszystkich kosztów leczenia brakuje 250 zł !

Gorąco prosimy o wsparcie dla tej malutkiej suni. Z góry dziękujemy za każdy, nawet najmniejszy grosik!

Aktualizacje


 • Katarzyna Suszek - awatar

  Katarzyna Suszek

  07.02.2019
  07.02.2019

  Dziękuję bardzo za wpłaty 😍
  Mimi ładnie goi się rana po zabiegu. Niestety mamy teraz ciążę urojoną, ale leki działają więc jest coraz lepiej 😀. Nadwyżkę pieniążków wydamy na karmę mokrą bo nasza księżniczka po zdaniu zrobiła się trochę wybredna, a jeść musi.
  Prawdopodobnie już niedługo malutka pojedzie do domu stałego 😀

  Zdjęcie aktualizacji 25 727

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2019
  26.01.2019

  Mimi wracaj szybko do zdrowia❤

  • Katarzyna Suszek - awatar

   Katarzyna Suszek - Organizator zbiórki

   26.01.2019
   26.01.2019

   Powolutku ale idzie do przodu 😀

350 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Katarzyna Suszek - awatar

Katarzyna Suszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Grazyna Babelek - awatar
Grazyna Babelek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
IrenaGrzelczak - awatar
IrenaGrzelczak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Izab - awatar
Izab
10
Ewa Rybka Idzi - awatar
Ewa Rybka Idzi
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Irena - awatar
Irena
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij