Zbiórka Pilna pomoc dla Mimi - zdjęcie główne

Pilna pomoc dla Mimi

350 zł z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Katarzyna Suszek - awatar

Katarzyna Suszek

Organizator zbiórki

Maleńka Mimi została wyrzucona. Nie wiemy ile dni się błąkała. Stan w jakim się znajdowała wskazuje, że trwało to bardzo długo.

Przez traumę, którą musiała przeżywać straciła zaufanie do ludzi. Teraz w domu tymczasowym powoli dochodzi do siebie i nabiera wiary, że nie wszyscy są źli. 

Mimi miała wykonane USG, gdyż miała duży problem z przełykiem, co powoduje ulewanie treści. Wykonane zostały badania krwi. Wczoraj sunia przeszła zabieg sterylizacji, który zniosła bardzo kiepsko. Konieczna była konsultacja weterynaryjna, gdyż z rany sączyła się krew. 

Z powodu niedomagań trzeba była zakupić dla niej specjalną karmę.

Do opłacenia wszystkich kosztów leczenia brakuje 250 zł !

Gorąco prosimy o wsparcie dla tej malutkiej suni. Z góry dziękujemy za każdy, nawet najmniejszy grosik!

Aktualizacje


 • Katarzyna Suszek - awatar

  Katarzyna Suszek

  07.02.19
  07.02.19

  Dziękuję bardzo za wpłaty 😍 Mimi ładnie goi się rana po zabiegu. Niestety mamy teraz ciążę urojoną, ale leki działają więc jest coraz lepiej 😀. Nadwyżkę pieniążków wydamy na karmę mokrą bo nasza księżniczka po zdaniu zrobiła się trochę wybredna, a jeść musi. Prawdopodobnie już niedługo malutka pojedzie do domu stałego 😀

  Zdjęcie aktualizacji 25 727

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.19
  26.01.19

  Mimi wracaj szybko do zdrowia❤

  • Katarzyna Suszek - awatar

   Katarzyna Suszek - Organizator zbiórki

   26.01.19
   26.01.19

   Powolutku ale idzie do przodu 😀

350 zł z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Katarzyna Suszek - awatar

Katarzyna Suszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Grazyna Babelek - awatar
Grazyna Babelek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
IrenaGrzelczak - awatar
IrenaGrzelczak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Izab - awatar
Izab
10
Ewa Rybka Idzi - awatar
Ewa Rybka Idzi
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Irena - awatar
Irena
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij