Zbiórka Pomóżmy Mamie Pyry! - zdjęcie główne

Pomóżmy Mamie Pyry!

22 126 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 664 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Agnieszka Klessa - awatar

Agnieszka Klessa

Organizator zbiórki

(English version below)

Dzień dobry.

Nazywam się Agnieszka Klessa, ale być może niektórzy z Was kojarzą mnie pod pseudonimem Pyra w Korei.

Zwracam się do Was z gorącą prośbą o wsparcie dla mojej mamy, Reni.

W 2012 roku mama miała operowany guz twarzoczaszki (nowotwór zatok przynosowych). Po krótkiej radioterapii przez pięć lat była wolna od nowotworu, wszystkie wyniki badań były “czyste”.

Aż do teraz.

W listopadzie 2017 roku, po miesiącach badań, mama usłyszała diagnozę.

Przerzuty.

Przerzuty są już na wątrobie i na węzłach chłonnych, podejrzenia padają też na trzustkę. Niedawno mama przeszła atak padaczkowy, po którym wykryto w jej głowie “dwa punkty” - podejrzenie przerzutu do mózgu. 

Pieniądze ze zbiórki w Pomagam.pl  w początkowej fazie zostaną wykorzystane na dodatkowe konsultacje onkologiczne, leki i transport. W fazie późniejszej kwota zostanie dostosowana do kosztów leczenia.

Jesteśmy w trakcie szukania najskuteczniejszej metody leczenia mamy - jeżeli będzie wiązało się to z wyjazdem za granicę i leczeniem tam, koszty wzrosną do rozmiarów znacznie przekraczających nasze możliwości finansowe.

Moja mama przez całe życie była i jest moją najbliższą przyjaciółką. Być może moja opinia jest mało obiektywna, ale nie poznałam jeszcze osoby, która byłaby równie ciepła, zawsze skora do pomocy i - no wiecie, po prostu dobra - jak moja mama.

Każda złotówka się liczy. Ale nie tylko to - każde udostępnienie zbiórki ma również ogromne znaczenie. Jeśli nie jesteście w stanie nam pomóc finansowo, udostępnijcie, by zbiórka dotarła do jak największej ilości osób.

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc.

________________________ENGLISH VERSION BELOW_______________________________

Hello.

My name is Agnieszka Klessa, but some of you might know me as Pyra w Korei on YouTube.

I created this fundraiser via Pomagam.pl to help my mom, Renia.

In 2012, doctors discovered a tumor in her nose (squamous cell carcinoma, common type of head & neck cancer). She had it removed and for 5 years all the examination results came clear.

Until now.

In November of 2017, after months and months of lengthy examinations, my mom got the diagnosis.

Metastasis.

The cancer spread to her liver and lymph glands, the doctors believe it might have spread to her pancreas. Not long ago my mom had an epileptic seizure, after which the doctors discovered two areas in her head that might be the cancer attacking her brain.

The money from Pomagam.pl fundraiser in its early stages will be used for additional oncological consultations, medication and transport. The fundraiser's amount may be changed according to the needs at a later stage.

At the moment we are looking for the best treatment for my mom. It's possible that we will have to look for it abroad, and that means that the cost of the treatment, transportation and so on will grow exponentially.

My mom has been my best friend my whole life. She's simply the kindest, most helpful and giving person you will ever meet.

I will be grateful for every contribution to the cause, no matter how little. And if that's not possible, please share the link to this fundraiser with your friends and on your social media so that more people can see it.

Thank you very much for reading.

Aktualizacje


 • Agnieszka Klessa - awatar

  Agnieszka Klessa

  04.03.2018
  04.03.2018

  Kochani, nie wiem jak Wam dziękować. Pierwszy cel osiągnęliśmy w niecałą DOBĘ. Trochę braknie mi słów by oddać to, jak bardzo jestem Wam wdzięczna. A mama pyta, w jaki sposób może Wam każdemu z osobna podziękować?
  Zbiórkę zostawiam otwartą. Nie wiemy tak naprawdę, ile pieniędzy będziemy potrzebować. W tym tygodniu być może coś się rozjaśni, gdy otrzymamy wyniki rezonansu głowy mamy. Będę Was informować na bieżąco. Dziękuję serdecznie jeszcze raz.

  ENGLISH:
  Words cannot express how grateful I am to all of you for your support. We've reached the goal in less than 24h. My mom is asking how she can thank all of you... separately, in person.
  In any case, this fundraiser is not over - we don't know exactly, how much money we will need. This week we might get the results from my mom's MRI scan and the situation becomes clearer. I will keep you updated. Thank you very much again.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.06.2018
  26.06.2018

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.2018
  12.06.2018

  Droga Agnieszko i przede wszystkim Mamo Agnieszki, trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło. Trzeba walczyć choć domyślam się, że nie zawsze jest łatwo. Znam Was tylko z kanału "Pyra w Korei" ale widać, że jesteście dobrymi, ciepłymi osobami. Wierzę, że pozytywna energia jaką wysyłacie, jaką Pani wysyła innym, wróci do Pani ze zdwojoną siłą i przyniesie zdrowie. Pozdrawiam.

  • Agnieszka Klessa - awatar

   Agnieszka Klessa - Organizator zbiórki

   12.06.2018
   12.06.2018

   Dziękujemy pięknie za wszystkie miłe słowa. Twój komentarz dodał nam dziś sił!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2018
  16.04.2018

  Życzę zdrówka dla Mamy i trzymam kciuki, aby zawsze miała siłę, odwagę oraz chęci a także, aby tej siły nie zabrakło Tobie, Pyrko.

 • Ola1517 - awatar

  Ola1517

  16.04.2018
  16.04.2018

  Trzymam kciuki za sukcesy w leczeniu!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.04.2018
  06.04.2018

  Moje myśli są teraz z Wami. Będzie dobrze. Musi być <3

22 126 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 664 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Agnieszka Klessa - awatar

Agnieszka Klessa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 664

Alex - awatar
Alex
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Hanna - awatar
Hanna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij