Odzież dla Mangyan z Filipin

601 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Kamil Paszkowski - awatar

Kamil Paszkowski

Organizator zbiórki

Witam wszystkich, mam na imię Kamil od lutego 2017 mieszkam na Filpiniach a dokładniej na wyspie Oriental Mindoro. W tutejszych górach mieszkają rdzeni mieszkańcy tej wyspy których życie jest bardzo trudne. Mieszkają oni w bardzo prymitywnych chatach, które sami tworzą z tego co znajdą w górach. Poznałem tutaj osobę która, wychodzi czasem z inicjatywą pomocy tym ludziom i zanosi im zasponsorowane przez turystów ubrania.

 W kwietniu 2017 odwiedziliśmy tych ludzi, aby zanieść im ubrania których najbardziej potrzebują. Byłem w górach i muszę powiedzieć ,żę to są naprawde potrzebujący ludzie, ja byłem zszokowany, gdy zobaczyłem jak oni się cieszą z tego że przyszliśmy z ubraniami.

 Od czerwca na Filipinach zaczeła się pora deszczowa, na razie jest jeszcze dość ciepło ale we wrześniu w górach będzie bardzo zimno jak na Filipińskie warunki, poniżej 15 stopni, dlatego postanowiłem zebrać pieniądze aby pomoć im przetrwać zimne miesiące które będą trwały do stycznia 2018.

Za zebrane pieniądze planuje kupić wyłącznie ubrania z lokalnego sklepu z używaną odzieżą. Koszt jednej sztuki to około 1zł. Więc tak naprawdę każda złotówka to jest duża pomoc.

Nasze życie bardzo różni się od tego jakie oni mają, każdy może w drobny sposób przyczynić się do polepszenia warunków ich życia.

W góry planuje znowu pójść 16 września i wtedy przekażemy im ubrania za zebrane tu pieniądze. Z wyprawy zrobimy filmik tak jak zrobiliśmy za pierwszym razem

Aktualizacje


 • Kamil Paszkowski - awatar

  Kamil Paszkowski

  11.09.2017
  11.09.2017

  Cześć, zamieszczam filmik podsumowujący to co udało nam się zrealizować dzięki Waszej pomocy.
  Jeszcze raz wszystkim dziękuję za Wasza pomoc !

Komentarze


 • Mama D. - awatar

  Mama D.

  27.08.2017
  27.08.2017

  :)

 • Dorota - awatar

  Dorota

  26.08.2017
  26.08.2017

  Wspaniała rzecz ! Powodzenia w dalszej zbiórce:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.08.2017
  26.08.2017

  Daro

 • Karol K - awatar

  Karol K

  25.08.2017
  25.08.2017

  :)

601 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Kamil Paszkowski - awatar

Kamil Paszkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

izabela grebski - awatar
izabela grebski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Robert R. - awatar
Robert R.
20
Mama D. - awatar
Mama D.
10
Małgorzata Myrcha - awatar
Małgorzata Myrcha
10
Dorota - awatar
Dorota
10
Karol K - awatar
Karol K
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Sebastian - awatar
Sebastian
165

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij