Zbiórka Skaryszew- ostateczne starcie - zdjęcie główne

Skaryszew- ostateczne starcie

1 234 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Ruch Wyzwolenia Koni - awatar

Ruch Wyzwolenia Koni

Organizator zbiórki

Dnia 7 kwietnia (piątek) , godzina 11:00 , organizujemy w Skaryszewie manifestację.

Blokujemy główne drogi dojazdowe oraz drogi lokalne.

Naszym celem jest likwidacja targu Skaryszewskiego, gdzie w bestialski sposób handlarze traktują konie, a następnie sprzedają je na rzeź!

Mówimy temu stanowcze NIE !!!

Razem z nami, miłośnikami koni, do boju stanie Fundacja Tara , Marcin Różal Różalski, oraz wiele znanych osób.

Wszystkich Was, którym los koni nie jest obojętny zapraszamy do dołączenia się do nas.

NIE DOPUŚCIMY DO KOLEJNEJ GEHENNY SKARYSZEWSKICH KONI !!!

Od tej pory , Skaryszewskie targowisko otaczamy jeszcze silniejszą "opieką".

Z uwagi na powyższe, zbieramy na :

- wypożyczenie nagłośnienia

-koszulki dla uczestników manifestacji

-samochodu z platformą 

-banery, plakaty

-przyczepa reklamowa z naszym przekazem


Jeżeli uzbieramy większą kwotę, niż celowo jest wskazana, pozostała część zostanie przekazana fundacji Tara, która staje z nami w szeregach walki.

Rozliczenie wpłat nastąpi po manifestacji, po zliczeniu wszelkich kosztów


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.04.2017
  03.04.2017

  Następnym razem wpłacę więcej.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.2017
  31.03.2017

  Nie mogę tam być, więc chociaż tak chciałabym Was wesprzeć...

 • Julita - awatar

  Julita

  28.03.2017
  28.03.2017

  ❤❤❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.2017
  23.03.2017

  Sercem jestem z Wami

1 234 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Ruch Wyzwolenia Koni - awatar

Ruch Wyzwolenia Koni

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Lukasz B - awatar
Lukasz B
30
Betizka - awatar
Betizka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Modzelewska - awatar
Katarzyna Modzelewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wioletta Kasprzyk - awatar
Wioletta Kasprzyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jakub Małota - awatar
Jakub Małota
20
Graszka - awatar
Graszka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij