Zbiórka Nie ma domu, ale ma nadzieję! - zdjęcie główne

Nie ma domu, ale ma nadzieję!

820 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Manu trafił do schroniska w opłakanym stanie... zapchlony, z zaniedbanym futrem, poranioną od pcheł skórą, z nowotworem jądra i naroślą na karku. Zarobaczony. Nie znający człowieka... Od razu jego futro zostało oczyszczone, został odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, zdiagnozowany. Stwardniałe jądro nie pozostawiało wątpliwości... nowotwór. Mieliśmy nadzieję, że może okrutny los nie zadrwi z nas znowu... Dopiero pożegnaliśmy Sybirka... niestety wyniki zwaliły nas z nóg. Nowotwór złośliwy. Nasieniak jąder. 

Jądra zostały usunięte, jednak nie wiemy czy nie ma przerzutów. Manu został przeniesiony do hotelu, gdzie będzie dostawał stałą karmę, będzie wyprowadzany na codzienny spacer, kochany i diagnozowany u bardzo dobrego weterynarza. Nie poddamy się i będziemy walczyć o jego zdrowie i dobre samopoczucie! A przede wszystkim o dobry dom i własny kąt na ziemi u boku ukochanego człowieka. 

Nie pozwól, by diagnoza stała się wyrokiem! Adoptuj Manu! Pokoloruj na złoto jesień jego życia! A jeśli nie możesz podarować mu domu, zasil jego skarbonkę, aby pomóc nam walczyć o przyszłość Manu!

Aktualizacje


 • OKIEM WILKA - awatar

  OKIEM WILKA

  09.10.2019
  09.10.2019

  Kochani, udało się uzbierać na miesięczny pobyt Manu w hotelu! Jak tylko będziemy mieli pewność, że pozbyliśmy się lamblii (kuracja kończy się w piątek 11.10. czekają go jeszcze badania potwierdzające skuteczność terapii), rudas pakuje szeleczki i zabaweczki i jedzie do hotelu!
  DZIĘKUJEMY WAM BARDZO ZA POMOC! Jesteście niesamowici!!!

820 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

od Timura dla Manu - awatar
od Timura dla Manu
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wiktor W - awatar
Wiktor W
50
Anna J-a - awatar
Anna J-a
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Klaudia Grabowska - awatar
Klaudia Grabowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij