Zbiórka Test FeLV + FIV dla Marcelka - zdjęcie główne

Test FeLV + FIV dla Marcelka

121 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Be - awatar

Beata Be

Organizator zbiórki

Mam szansę zostać domem tymczasowym dla kotków, ratowanych przez pewne stowarzyszenie pomagające kotom bezdomnym, chorym, niechcianym.
Mam obecnie czas i serce ale nawet sówka to dla mnie duży wydatek.
(Zbiórka opiewa na stówę, faktyczny koszt poznam jutro bo wetka nie pamiętała ceny.
Ewentualną nadwyżkę przeznaczę na kotki).

Marcelek też był kiedyś kotkiem niechcianym, teraz jest moim skarbem.
Żebym mogła pomóc kotom jako dom tymczasowy muszę wykonać u mojego kotka - Marcelka testy FeLV + FIV. Obecnie nie jestem w stanie wygospodarować stówy :(

Mój pierwszy kotek tymczasowy to Maura, na którą ratująca ją Pani Magda założyła zbiórkę o tu: https://pomagam.pl/mauraa.

Maura idzie do adopcji, w dobre ręce. Czy wezmę kolejne koty na tymczas? Uzbieram tę stówkę na testy? Bardzo proszę o pomoc. Zainteresowanym obiecuję przesłać ładne zdjęcia kotków mojego autorstwa.  Podobno się wszystkim bardzo podobają. 

Marcelek przetestowany na FeLV + FIV to szansa na dom tymczasowy i adopcję dla kolejnego kota w potrzebie! Dziękuję każdemu za choćby złotówkę.

https://youtu.be/lGCq7zGh6hU


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Be - awatar

  Beata Be

  05.04.2018
  05.04.2018

  Marcelek przetestowany! Dom tymczasowy aktywowany.
  Pewien gentleman, wkrótce do adopcji :)

  Zdjęcie aktualizacji 13 823

121 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Be - awatar

Beata Be

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Justa - awatar
Justa
20
Kasia - awatar
Kasia
70
magda w - awatar
magda w
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij