Zbiórka Dla przyjaciela Marcina - zdjęcie główne

Dla przyjaciela Marcina

2 355 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Łukasz Filipiak - awatar

Łukasz Filipiak

Organizator zbiórki

Oto nasz wieloletni przyjaciel Marcin.  

Działacz społeczny, czynnie zaangażowany w działalność na rzecz praw kobiet ,zwierząt  i ochronę środowiska. Opiekun dwóch labradorów adoptowanego Yukiego i Dirta, oraz świnki Meli z Chrumkowa. Wielki koneser i znawca horrorów i filmów sci-fi. Zadeklarowany veganin, dbający o środowisko cyklista.

 Człowiek, który nigdy nas nie zawiódł na którym zawsze można polegać. 

Niefortunność sytuacji sprawiła, iż podczas pomocy koledze przy pracach remontowo-budowlanych uległ poważnemu wypadkowi, prawie stracił palec. Kości palca zostały zmiażdżone. 

W tym czasie Marcin nie pracował zawodowo, co wyklucza ewentualną wypłatę pieniędzy z tytułu niezdolności do pracy i L4 oraz eliminuje go z pewnością na kilka miesięcy z pracy w ogóle. 

Ponieważ jest naszym najlepszym i najbliższym przyjacielem wraz z waszą pomocą chcemy by uzbierane pieniążki pozwoliły mu wyleczyć palca i wrócić do pracy.

 Dziękujemy 


Komentarze


 • Lukasz Pieczara - awatar

  Lukasz Pieczara

  10.02.19
  10.02.19

  Zdrówka!

 • Kuba - awatar

  Kuba

  10.02.19
  10.02.19

  Wracaj szybko do zdrowia Kaczor!

 • redu - awatar

  redu

  01.02.19
  01.02.19

  Powodzenia

2 355 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Łukasz Filipiak - awatar

Łukasz Filipiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Romek - awatar
Romek
50
Błażej - awatar
Błażej
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
A.M. - awatar
A.M.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij