Zbiórka Mariolu, wróć przed tablicę - miniaturka zdjęcia

Mariolu, wróć przed tablicę

Zbiórka Mariolu, wróć przed tablicę - zdjęcie główne

Mariolu, wróć przed tablicę

32 834 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 465 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Zelek - awatar

Natalia Zelek

Organizator zbiórki

"Pomóż Marioli wrócić przed tablicę"

Mariola Zelek jest cudowną, kochającą żoną i mamą trójki dzieci, jest również nauczycielką fizyki. Od kilku miesięcy walczy z chorobą. Przeszła skomplikowaną operację guza lewego kąta mostowo-móżdżkowego, w wyniku której nastąpił niedowład lewego nerwu twarzowego oraz niedowład  połowiczy prawostronny.

Mariola przechodzi wielomiesięczną rehabilitację w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze. Po niej nastąpiła poprawa i rokowania leczenia są dobre, jednak dochodzenie do pełnej sprawności wymaga jeszcze długotrwałej i kosztownej rehabilitacji.

Mama jest dzielną i wyjątkowo silną kobietą. Walczy z chorobą, gdyż w jej charakterze leży determinacja w dążeniu do celu. Każda złotówka ma wielkie znaczenie i przybliża ją do odzyskania sprawności oraz realizowania marzeń i planów. Połączmy więc siły i pomóżmy w rehabilitacji tej wyjątkowej osobie po tak ciężkiej operacji, aby mogła wrócić przed tablicę. Zapytacie pewnie - dlaczego? Dlatego, że szkoła jest jej drugim domem, a praca z młodzieżą ją uskrzydla.

Prosimy Państwa o wsparcie, by nasza najukochańsza żona, mama i doskonały pedagog - mogła wrócić do sprawności, a tym samym - wrócić do nauczania, które daje jej wiele satysfakcji i energii. Krótko mówiąc - wrócić do życia pełną piersią.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Asia - awatar

  Asia

  02.01.20
  02.01.20

  Dużo zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.19
  18.12.19

  POWODZENIA

 • AśkaK - awatar

  AśkaK

  17.12.19
  17.12.19

  Mariolka, trzymaj się kobito i walcz z chorobą!

 • Radek P. - awatar

  Radek P.

  15.12.19
  15.12.19

  Moriola, trzymaj się kochana, husaria jest w drodze!:-) Ściskam mocno, Szpachel

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.12.19
  13.12.19

  Życzę powrotu do zdrowia. Wielki szacunek za determinację w walce z chorobą. Koleżanka "po fachu" z Lublina... Wspieramy i życzymy zdrowia.

32 834 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 465 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Zelek - awatar

Natalia Zelek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 465

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Chruszczynska - awatar
Chruszczynska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariola - awatar
Mariola
10
Marcin Cieślik - awatar
Marcin Cieślik
50
Hanna z Zabrza - awatar
Hanna z Zabrza
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij