Zbiórka Martwica kości - zdjęcie główne

Martwica kości

38 738 zł z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 515 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Suu - awatar

Magdalena Suu

Organizator zbiórki

Cześć. Nazywam się Magda. Mój mąż Paweł ma 33 lata, jest policjantem z 13 letnim stażem pracy, mamy 2 letniego synka. Zwykle to my pomagaliśmy innym, niestety teraz jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc dla mojego męża. 

Paweł kilka miesięcy temu zaczął uskarżać się na ból w nogach, który nasilał się podczas poruszania się. Po licznych badaniach oraz konsultacjach z wieloma lekarzami diagnoza była jednoznaczna i nie pozostawiała złudzeń: martwica obu kości udowych w zaawansowanym stopniu. Od kilku miesięcy mąż przebywa na zwolnieniu lekarskim gdyż do czasu operacji musi odciążać nogi. Lewej kości udowej niestety nie da się uratować, martwica jest zaawansowana i jedyną możliwością jest wstawienie endoprotezy. W prawej nodze martwica jest nieco mniej zaawansowana i istnieje możliwość uratowania kości, jednak potrzebna jest szybka i kosztowna operacja gdyż z każdym dniem choroba postępuje. Wykonanie tej operacji na NFZ jest możliwe, jednak terminy są bardzo odległe i szanse na uratowanie tej nogi stają się równe zeru. Paweł będzie miał wykonane dwie operacje w różnym czasie. Po każdej z nich czeka go długa oraz żmudna rehabilitacja, która również wiąże się z kosztami. Ponadto po zakończeniu leczenia będzie musiał stanąć przed komisją lekarską, która zdecyduje czy możliwy będzie jego powrót do pracy. Nie jesteśmy w stanie sami sfinansować operacji z środków własnych, z uwagi na zaciągnięty na długie lata kredyt hipoteczny. Ogromną rolę odgrywa również czas, którego niestety z każdym dniem mamy coraz mniej... 

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie oraz rehabilitację Pawła, który będzie walczył z całych sił o powrót do zdrowia. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą okazaną pomoc oraz wsparcie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • URBAŃSKI PIOTR - awatar

  URBAŃSKI PIOTR

  17.01.21
  17.01.21

  Pozdrawiam i życzenie zdrowia

 • Jan Jankowski - emeryt policyjny - awatar

  Jan Jankowski - emeryt policyjny

  13.01.21
  13.01.21

  jeśli możecie pomóżcie !!!

 • Aneta i Piotr - awatar

  Aneta i Piotr

  12.01.21
  12.01.21

  Trzymajcie się

 • Jadzia i GianAldo - awatar

  Jadzia i GianAldo

  12.01.21
  12.01.21

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!

 • Sylwek G. - awatar

  Sylwek G.

  10.01.21
  10.01.21

  Szybkiego powrotu do zdrowia :D Trzymaj się!!!

38 738 zł z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 515 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Suu - awatar

Magdalena Suu

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 515

Małgorzata Grzegorz Kowalscy - awatar
Małgorzata Grzegorz Kowalscy
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
niegdysiejszy przełożony - awatar
niegdysiejszy przełożony
200
K.R. - awatar
K.R.
50
KILIAN - awatar
KILIAN
1 500
Jadwiga Stolarska - awatar
Jadwiga Stolarska
50
Agata Sadowska - awatar
Agata Sadowska
200
Maciej Strawczynski - awatar
Maciej Strawczynski
100
Elżbieta Ptak - awatar
Elżbieta Ptak
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij