Zbiórka Mastektomia schroniskowej Efi - zdjęcie główne

Mastektomia schroniskowej Efi

750 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Angelika Myk - awatar

Angelika Myk

Organizator zbiórki

U naszej kochanej psinki, którą adoptowaliśmy we wrześniu ze schroniska stwierdzono nowotwór. Wycięto jej już 1 listwę mleczną, natomiast teraz pilnie trzeba wyciąć też drugą, jako, że guzy jej pękają i powstał stan zapalny. Bardzo poprosimy o pomoc, gdyż jest to dla nas za duży koszt na ten moment.

Aktualizacje


 • Angelika Myk - awatar

  Angelika Myk

  28.05.2019
  28.05.2019

  Dziękujemy za pomoc!!! <3

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Angelika Myk - awatar

  Angelika Myk

  27.05.2019
  27.05.2019

  Życzymy zdrówka dla Efci 😍

  • Angelika Myk - awatar

   Angelika Myk - Organizator zbiórki

   28.05.2019
   28.05.2019

   Dzięki!! :)))

 • Marta - awatar

  Marta

  27.05.2019
  27.05.2019

  grosik poszedł. trzymam mocno kciuki za Efi <3 !

  • Angelika Myk - awatar

   Angelika Myk - Organizator zbiórki

   27.05.2019
   27.05.2019

   Dziękujemy bardzo!

750 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Angelika Myk - awatar

Angelika Myk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Magdalena Zawadzka - awatar
Magdalena Zawadzka
50
Efcia - awatar
Efcia
79
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Efcia - awatar
Efcia
100
Angelika Myk - awatar
Angelika Myk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Katarzyna Zajączkowska - awatar
Marta Katarzyna Zajączkowska
20
Gosia Dragan - awatar
Gosia Dragan
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij