Zbiórka Masza, Sasza i kocia spółka :) - zdjęcie główne

Masza, Sasza i kocia spółka :)

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Masza, Sasza i kocia spółka :)

Kim jestem?

Fundacja powstała z inicjatywy dwóch osób, które od wielu lat zajmowały się  działalnością charytatywną i w pewnym momencie swojego życia postanowili powołać do życia Fundację, która będzie skupiała wszystko to nad czym chcieli pracować. Tym sposobem powstała Fundacja Doormana, której celem podstawowym jest aktywizacja lokalnych społeczności, edukacja młodzieży i dorosłych, wspieranie lokalnych inicjatyw społecznych oraz pomoc, ochrona i leczenie zwierząt.

Na co zbieram srodki?

Zbieramy na pokrycie kosztów związanych ze sterylizacjami oraz leczeniem wolno żyjących kotów oraz kotów znajdujących się w naszym domu tymczasowym.

Skąd wziął się ten pomysł?

Z potrzeby chwili. Niestety koty są w naszym kraju jeszcze traktowane gorzej niż psy, chociaż również zasługują na opiekę i zapobieganie rozmnażaniu bezdomności oraz cierpienia. Ostatnio nasza wolontariuszka przechadzając się po śródmiejskiej strefie dużego miasta aglomeracji śląskiej zauważyła skupisko kotów, w wieku od 5 miesięcy do paru lat. Od zamieszkujących okolicę, dowiedziałam się, że koty są niesterylizowane i samo utrapienie z nimi, bo sikają po klatkach schodowych i pałętają się między samochodami. Nikt z ludzi tam żyjących nie wpadł żeby powiadomić lokalną organizację, czy jakkolwiek pomóc tym bezbronnym zwierzętom. Na szczęście nasza wolontariuszka nie zastanawiając się długo zaczęła organizować akcję pomocy dla kotów z Niedziałkowskiego :)

Dlaczego potrzebuje tej kwoty?

Pieniądze są nam potrzebne na sterylizację kotek oraz kastrację kocurów. Jesteśmy w trakcie wyłapywania kotów i nie wiemy ile w efekcie będzie kotek, a ile kocurów, ale w sumie jest ich 8. Koszt sterylizacji kotki to 100 zł, a kocura 50 zł, do tego dochodzą koszty leczenia, diagnostyki i wyżywienia.

Na co dokładnie przeznaczę zebrane pieniądze?

Na sterylizację, kastrację, diagnostykę weterynaryjną, leczenie oraz utrzymanie kotów.

Zdjęcie opisu zbiórki Masza, Sasza i kocia spółka :)

Co zrobię, jeśli zbiorę większą kwotę?

Pomogę większej ilości bezdomnych kotów!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.10.2016
  04.10.2016

  )))

  • Dom Tymczasowy Fundacji Doormanna - awatar

   Dom Tymczasowy Fundacji Doormanna - Organizator zbiórki

   01.12.2016
   01.12.2016

   Dziękujemy za wsparcie :) Fundacja Doormanna

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
190
Marta - awatar
Marta
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
125
Kinga - awatar
Kinga
90
Alicja - awatar
Alicja
15
Gosia - awatar
Gosia
10
Iwona - awatar
Iwona
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Elżbieta - awatar
Elżbieta
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij