Zbiórka Masza, Sasza i kocia spółka :) - zdjęcie główne

Masza, Sasza i kocia spółka :)

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Masza, Sasza i kocia spółka :)

Kim jestem?

Fundacja powstała z inicjatywy dwóch osób, które od wielu lat zajmowały się  działalnością charytatywną i w pewnym momencie swojego życia postanowili powołać do życia Fundację, która będzie skupiała wszystko to nad czym chcieli pracować. Tym sposobem powstała Fundacja Doormana, której celem podstawowym jest aktywizacja lokalnych społeczności, edukacja młodzieży i dorosłych, wspieranie lokalnych inicjatyw społecznych oraz pomoc, ochrona i leczenie zwierząt.

Na co zbieram srodki?

Zbieramy na pokrycie kosztów związanych ze sterylizacjami oraz leczeniem wolno żyjących kotów oraz kotów znajdujących się w naszym domu tymczasowym.

Skąd wziął się ten pomysł?

Z potrzeby chwili. Niestety koty są w naszym kraju jeszcze traktowane gorzej niż psy, chociaż również zasługują na opiekę i zapobieganie rozmnażaniu bezdomności oraz cierpienia. Ostatnio nasza wolontariuszka przechadzając się po śródmiejskiej strefie dużego miasta aglomeracji śląskiej zauważyła skupisko kotów, w wieku od 5 miesięcy do paru lat. Od zamieszkujących okolicę, dowiedziałam się, że koty są niesterylizowane i samo utrapienie z nimi, bo sikają po klatkach schodowych i pałętają się między samochodami. Nikt z ludzi tam żyjących nie wpadł żeby powiadomić lokalną organizację, czy jakkolwiek pomóc tym bezbronnym zwierzętom. Na szczęście nasza wolontariuszka nie zastanawiając się długo zaczęła organizować akcję pomocy dla kotów z Niedziałkowskiego :)

Dlaczego potrzebuje tej kwoty?

Pieniądze są nam potrzebne na sterylizację kotek oraz kastrację kocurów. Jesteśmy w trakcie wyłapywania kotów i nie wiemy ile w efekcie będzie kotek, a ile kocurów, ale w sumie jest ich 8. Koszt sterylizacji kotki to 100 zł, a kocura 50 zł, do tego dochodzą koszty leczenia, diagnostyki i wyżywienia.

Na co dokładnie przeznaczę zebrane pieniądze?

Na sterylizację, kastrację, diagnostykę weterynaryjną, leczenie oraz utrzymanie kotów.

Zdjęcie opisu zbiórki Masza, Sasza i kocia spółka :)

Co zrobię, jeśli zbiorę większą kwotę?

Pomogę większej ilości bezdomnych kotów!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.10.2016
  04.10.2016

  )))

  • Dom Tymczasowy Fundacji Doormanna - awatar

   Dom Tymczasowy Fundacji Doormanna - Organizator zbiórki

   01.12.2016
   01.12.2016

   Dziękujemy za wsparcie :) Fundacja Doormanna

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
190
Marta - awatar
Marta
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
125
Kinga - awatar
Kinga
90
Alicja - awatar
Alicja
15
Gosia - awatar
Gosia
10
Iwona - awatar
Iwona
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Elżbieta - awatar
Elżbieta
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij