Zbiórka Maszyny i wyposażenie warsztatu. - miniaturka zdjęcia

Maszyny i wyposażenie warsztatu.

Remigiusz Ossoliński - awatar

Remigiusz Ossoliński

Organizator zbiórki

Dzień dobry! Mam na imię Remigiusz. Od ponad 20 lat pasjonuję się fotografią, ostatnio powróciłem do korzeni, czyli fotografii tradycyjnej. Oprócz radosnego pstrykania, w wolnym od pracy czasie, zajmuję się budową drewnianych aparatów otworkowych, oraz plastikowych koreksów do wywoływania błon wielkoformatowych. Właściwie to więcej czasu spędzam w warsztacie, niż w plenerze, z aparatem :) Aparaty wykonuję na indywidualne zamówienia, pieniądze uzyskane ze sprzedaży zasilają domowy budżet, a częściowo inwestuję je w doposażenie warsztatu. Niestety, część maszyn wydała ostatnie tchnienie, co zmusza mnie do improwizacji. Odbija się to na precyzji wykonania (a stawiam sobie wysokie wymagania) i wydłuża znacząco czas realizacji. Nie stać mnie na zakup nowych maszyn, raty również nie wchodzą w grę (nie chcę obciążać rodziny moją pasją), więc pomyślałem, że zbiórka będzie dobrym pomysłem.

Chciałbym zebrać kwotę ok. 10 tys. zł na zakup pilarki stołowej (w mojej spalił się silnik, przerobiłem ją na napęd pasowy, tracąc przy tym wszelkie regulacje), frezarki górno i dolnowrzecionowej (te, które posiadam, praktycznie nie nadają się już do użytku), wiertarki stołowej (po latach używania nadaje się tylko do mało precyzyjnych prac), oraz szlifierki stołowej. To podstawowe obrabiarki, bez których moja praca jest niemożliwa. Moim celem jest pełne zadowolenie osób kupujących moje kamery. Stawiam na jakość i precyzję wykonania. Takie wyposażenie warsztatu jest moim małym marzeniem...

Zebrane pieniądze chciałbym przeznaczyć na wyżej wymieniony sprzęt. Nie będą to maszyny z najwyższej, profesjonalnej, półki, a co za tym idzie, kosztujące krocie. Wystarczy mi sprzęt średniej klasy. Po uzbieraniu kwoty, która pozwoli na ich zakup, zamknę zbiórkę, reszta potoczy się sama. Część pieniędzy chciałbym też przeznaczyć na jakiś fajny prezent dla mojego 8 letniego syna. Byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc w sfinansowaniu tych zakupów. Jeśli ktoś z darczyńców byłby zainteresowany takim aparatem, mógłbym go wykonać na bardzo preferencyjnych warunkach, z dużym rabatem. Poniżej kilka moich realizacji. Dziękuję serdecznie!

Więcej zdjęć, również tych wykonanych aparatami otworkowymi można znaleźć na mojej stronie fb (https://www.facebook.com/aparatyotworkowe/)

Wybierz kwotę

Aktualności

  • Remigiusz Ossoliński - awatar

    Remigiusz Ossoliński

    08.01.19
    08.01.19

    Serdecznie dziękuję za dokonane wpłaty. Krok po kroku przybliżają mi realizację planów, związanych z modernizacją mojego warsztatu, a w dalszej perspektywie sprawną i bezproblemową pracą. Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam!

Remigiusz Ossoliński - awatar

Remigiusz Ossoliński

Organizator zbiórki

Wpłaty - 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
75
Anonimowy Darczyńca
Sławomir Nalepka - awatar
50
Sławomir Nalepka
Marek Synowiecki - awatar
20
Marek Synowiecki
Adrian Janecko - awatar
10
Adrian Janecko
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Piotr Trzmielewski - awatar
20
Piotr Trzmielewski
Juliusz Żełudkowski - awatar
50
Juliusz Żełudkowski
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Jarosław Wnęta - awatar
20
Jarosław Wnęta
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij