Zbiórka zbieramy na BUDĘ !! POMOŻESZ? - zdjęcie główne

zbieramy na BUDĘ !! POMOŻESZ?

0 zł  z 350 zł (Cel)
Kasia Mensfel - awatar

Kasia Mensfel

Organizator zbiórki

Dom tymczasowy ławica powstał w lutym 2014 roku w Poznaniu w dzielnicy ławica i  stąd jego nazwa w tym miejscu powstawał rok powoli się rozwijając z pomocą wspaniałych wolontariuszy Toz )urodziwym  otoczeniu lasu marcelińskiego mijały nam spacery z naszymi podopiecznymi przez rok i w lutym 2015 roku DT Ławica przeprowadził się w raz z wszystkimi pensjonariuszami do wsi Grzebienisko gdzie nasi bracia mniejsi zyskali prawie stałą opieke stacjonarna i polepszone warunki mieszkaniowe i wybiegowe co dziennie nasze psy i koty są wspierane przez ludzi dobrego serca i inne zaprzyjaźnione instytucje, firmy ,stowarzyszenia i fundacje dzięki ich pomocy nasza praca wolontaryjna przynosi radość naszym psom i kotom oraz satysfakcje z postępów w  przystosowaniu do domu stałego praca z zwierzętami które często nie wiedzą jak się cieszyć z kontaktu z pluszowym misiem i jakie jest zastosowanie piłki tenisowej ze nie należny się kulić na widok człowieka czy ze schody są bezpieczne każdy z naszych podopiecznych miał inny charakter inną osobowość i z innych warunków bytowych pochodził ale wszystkim bez wyjątku pomagamy z takim samym zaangażowaniem dając im miłość, dom, wyżywienie i opiekę weterynaryjną :)

 Dzięki pomocy dobrych ludzkich serc jesteśmy wstanie to wszystko naszym podopiecznym zapewnić :) 


Niestety nie ktore psiaki nie tolerują innych psów i z tego powodu.. na terenie dt postawiliśmy dwa awaryjne kojce które nam pozwalają na ulokowanie psiaków, ktore zostały odebrane interwencyjnie . 

Niestety potrzebujemy nowej budy .. ktora bedziemy mogli postawić na terenie dt ławicy.. dla potrzebujących psiaków. 


na zdjeciach Pako i Czejen pierwsze zdj ecia przed zabraniem i dwa ostatnie po zabraniu juz u nas:)

0 zł  z 350 zł (Cel)
Kasia Mensfel - awatar

Kasia Mensfel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij