Zbiórka Podrzucone przez płot jak śmieci - zdjęcie główne

Podrzucone przez płot jak śmieci

2 521 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby w ciągu 7 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Sochacka - awatar

Karolina Sochacka

Organizator zbiórki

Jakim potworem trzeba być ? Co one winne?! Ludzie naprawdę nie mają sumienia!!!!

Wczoraj tj. 24.11.2021 około godziny 21 do schroniska (Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Chrońmy Zwierzęta) zostały podrzucone dwie sunie z dwoma miotami maleńkich szczeniąt !!! 😭 Razem 12 psów!! Psy zostały zauważone dopiero w godzinach południowych 25.11. podczas wyprowadzania psów schroniskowych na spacer. W nocy było bardzo zimno, temperatura była już minusowa..


12 WYRZUCONYCH, NIECHCIANYCH ISTOT... 12 KOLEJNYCH BEZDOMNYCH PSÓW, BEZDOMNYCH PRZEZ GŁUPOTĘ LUDZKĄ! 😭

NA terenie schroniska jest monitoring, poniżej nagranie... 

Wystarczyło pomyśleć wcześniej o kastracji!!! Aż krzyczeć się chce z żalu 😭😭 Proszę zauważyć na nagraniu jak jedna z matek przerzucona jest jak worek ziemniaków!!! Przecież te istoty tak samo mają uczucia jak my, ludzie !! Nadal nie możemy się pozbierać ..

Sytuacja w schronisku jest dosyć poważna. Obecnie mamy pod opieką 15 szczeniąt... 

Kochani, musimy zaopiekować się rodzinką.. Najważniejsza jest profilaktyka weterynaryjna. Szczepienia, czipy, kastracje matek w późniejszym czasie 😓 Prosimy o wsparcie .. każda wpłata jest dla nas cenna! ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 521 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby w ciągu 7 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Sochacka - awatar

Karolina Sochacka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Góral - Zielińska - awatar
Agata Góral - Zielińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia Kamysz - awatar
Klaudia Kamysz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
10
kasia tinc - awatar
kasia tinc
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
anonimowo - awatar
anonimowo
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij