Zbiórka Pilna operacja Konisia - zdjęcie główne

Pilna operacja Konisia

575 zł  z 410 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Ubiegły tydzień zaczął sie w schronisku pechowo. W poniedziałek wieczorem 18 czerwca br. w trybie nagłym trafił do Lecznicy Rolanda Kusego w Świdniku 11-letni KONIŚ. Wesoły i aktywny na codzień psiak, leżał w kojcu i nie chciał wyjść na wybieg. Był apatyczny. Szybki telefon do nieocenionej doktor Emilii Chmiel i przed 21-ą byliśmy z Konisiem w lecznicy. Badanie krwi, rtg i usg. Okazało się, że doszło do skrętu i przemieszczona śledziony. Niezbędny był zabieg chirurgiczny. Koniś dostał leki i następnego dnia był operowany. Trzeba było usunąć śledzionę. Przy okazji został wykastrowany. Ta operacja uratowała psiakowi życie. Koniś wrócił już do schroniska. W lecznicy została do uregulowania faktura na 410 zł. I znowu nie mamy innego wyjści, jak ogłosić zbiórkę na uregulowanie faktury za operację Konisia. Koniś przebywa w schronisku od stycznia 2007 roku. On i szóstka jego rodzeństwa zostały przyniesione do schroniska przez drwali pracujacych w krzesimowskim lesie . Mama szczeniaków przyszła sama za swoimi dziećmi. Psiaki miały około 2-ch miesięcy. Zapewne ktoś wyrzucił do lasu szczenną sunię i maluchy urodziły się w lesie. Po zgłoszeniu do wójta Gminy, Mełgiew płacila za ich utrzymanie do kwietnia 2016 roku. Dwójka szczeniaków znalazla domy, ich mama Sawcia została wiosną 2016 roku wywieziona przez Gminę. Dzieci Sawci znalazły się w ostatniej grupie 21 psów, które miały być wywiezione do Radys. Żeby je przed tym uchronić, podpisaliśmy wtedy formalne umowy adopcyjne z Fundacją Pomocna Pchełka. Faktycznie psiaki pozostały w schronisku i utrzymywaliśmy je sami. W maju br. Sawa i Wars (rodzeństwo Konisia) znalazło wpólny dom aż w Belgii. Piaskowy od kilku mięsiecy przebywa w DT w Świdniku. W schronisku pozostają nadal Koniś i Zwinny. Tragiczna sytuacja finansowa schroniska, wynikajaca z tego, że tylko 40 ze 116 psów jest utrzymwyanych przez Gminy, zmusza nas do organizowania zbiórek na leczenie psiaków. Prosimy po raz kolejny o wsparcie finansowe. Sami nie damy rady. POMÓŻCIE!

Aktualizacje


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  06.07.18
  06.07.18

  Zgodnie z obietnica zamieszczam skan faktury za operacje Konisia. Nadwyżkę ze zbiórki przeznaczamy na uregulowanie faktury za badania i leczenie jego brata Zwinnego. jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę.

  Zdjęcie aktualizacji 17 065

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.06.18
  30.06.18

  Za Zwinnego tez....pozdrawiam:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.06.18
  30.06.18

  Powodzenia kochany

 • Mirosława Tyburczyk - awatar

  Mirosława Tyburczyk

  28.06.18
  28.06.18

  dorzuciłam 30 zł, zdrowiej piesku

575 zł  z 410 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Kolosowska - awatar
Marta Kolosowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mirosława Tyburczyk - awatar
Mirosława Tyburczyk
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karol Czajka - awatar
Karol Czajka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij