Zbiórka Pilna operacja Konisia - zdjęcie główne

Pilna operacja Konisia

575 zł  z 410 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Ubiegły tydzień zaczął sie w schronisku pechowo. W poniedziałek wieczorem 18 czerwca br. w trybie nagłym trafił do Lecznicy Rolanda Kusego w Świdniku 11-letni KONIŚ. Wesoły i aktywny na codzień psiak, leżał w kojcu i nie chciał wyjść na wybieg. Był apatyczny. Szybki telefon do nieocenionej doktor Emilii Chmiel i przed 21-ą byliśmy z Konisiem w lecznicy. Badanie krwi, rtg i usg. Okazało się, że doszło do skrętu i przemieszczona śledziony. Niezbędny był zabieg chirurgiczny. Koniś dostał leki i następnego dnia był operowany. Trzeba było usunąć śledzionę. Przy okazji został wykastrowany. Ta operacja uratowała psiakowi życie. Koniś wrócił już do schroniska. W lecznicy została do uregulowania faktura na 410 zł. I znowu nie mamy innego wyjści, jak ogłosić zbiórkę na uregulowanie faktury za operację Konisia. Koniś przebywa w schronisku od stycznia 2007 roku. On i szóstka jego rodzeństwa zostały przyniesione do schroniska przez drwali pracujacych w krzesimowskim lesie . Mama szczeniaków przyszła sama za swoimi dziećmi. Psiaki miały około 2-ch miesięcy. Zapewne ktoś wyrzucił do lasu szczenną sunię i maluchy urodziły się w lesie. Po zgłoszeniu do wójta Gminy, Mełgiew płacila za ich utrzymanie do kwietnia 2016 roku. Dwójka szczeniaków znalazla domy, ich mama Sawcia została wiosną 2016 roku wywieziona przez Gminę. Dzieci Sawci znalazły się w ostatniej grupie 21 psów, które miały być wywiezione do Radys. Żeby je przed tym uchronić, podpisaliśmy wtedy formalne umowy adopcyjne z Fundacją Pomocna Pchełka. Faktycznie psiaki pozostały w schronisku i utrzymywaliśmy je sami. W maju br. Sawa i Wars (rodzeństwo Konisia) znalazło wpólny dom aż w Belgii. Piaskowy od kilku mięsiecy przebywa w DT w Świdniku. W schronisku pozostają nadal Koniś i Zwinny. Tragiczna sytuacja finansowa schroniska, wynikajaca z tego, że tylko 40 ze 116 psów jest utrzymwyanych przez Gminy, zmusza nas do organizowania zbiórek na leczenie psiaków. Prosimy po raz kolejny o wsparcie finansowe. Sami nie damy rady. POMÓŻCIE!

Aktualizacje


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  06.07.2018
  06.07.2018

  Zgodnie z obietnica zamieszczam skan faktury za operacje Konisia. Nadwyżkę ze zbiórki przeznaczamy na uregulowanie faktury za badania i leczenie jego brata Zwinnego. jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę.

  Zdjęcie aktualizacji 17 065

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.06.2018
  30.06.2018

  Za Zwinnego tez....pozdrawiam:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.06.2018
  30.06.2018

  Powodzenia kochany

 • Mirosława Tyburczyk - awatar

  Mirosława Tyburczyk

  28.06.2018
  28.06.2018

  dorzuciłam 30 zł, zdrowiej piesku

575 zł  z 410 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Kolosowska - awatar
Marta Kolosowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mirosława Tyburczyk - awatar
Mirosława Tyburczyk
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karol Czajka - awatar
Karol Czajka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij