Zbiórka Sprowadzenia ciała Tomasza - zdjęcie główne

Sprowadzenia ciała Tomasza

25 605 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 527 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marlena Kałaczyńska - awatar

Marlena Kałaczyńska

Organizator zbiórki

W imieniu rodziny,prosimy o pomoc w zebraniu pieniędzy  na sprowadzenie ciała tragicznie zmarłego Tomasza Kałaczyńskiego z Niemiec do Polski.Chcielibyśmy aby Żona Tomasza wraz z dziećmi,rodziną i przyjaciółmi mogli godnie pochować ciało Tomasza w rodzinnej miejscowości.Niestety koszty jakie wiążą się z przetransportowaniem ciała Tomasza i pochówkiem są ogromne i niejesteśmy w stanie ponieść całych kosztów z tym związanych.W związku z czym zwracamy się do was wszystkich z ogromną prośbą wsparcia w możliwości zorganizowania w pełni ceremoni pożegnania naszego członka rodziny.         Tomasz w tym roku skończyłby 29 lat, był zawodowym kierowcą busa ,8 lutego 2024r. w Niemczech uległ tragicznemu wypadkowi w którym stracił życie pozostawiając w bólu  kochającą żonę dwie córeczki i dwóch synów.Tomasz był  jedynym żywicielem rodziny ,wspaniałym mężem kochającym ojcem i najlepszym przyjacielem.Za każdy najmniejszy a jednocześnie tak wielki gest wsparcia w imieniu całej rodziny z całego serca dziękujemy.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2024
  13.02.2024

  :-(

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2024
  13.02.2024

  Wyrazy współczucia

 • Ewa S. - awatar

  Ewa S.

  12.02.2024
  12.02.2024

  Wyrazy współczucia.

 • Ania - awatar

  Ania

  12.02.2024
  12.02.2024

  😥

 • PiotrGuzik - awatar

  PiotrGuzik

  12.02.2024
  12.02.2024

  Z wyrazami współczucia

25 605 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 527 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marlena Kałaczyńska - awatar

Marlena Kałaczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 527

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edyta Tomaszewska - awatar
Edyta Tomaszewska
20
Bernadeta Borowicz - awatar
Bernadeta Borowicz
50
Umberto - awatar
Umberto
200
Edyta Szczubiał - awatar
Edyta Szczubiał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Władysława Ulatowska - awatar
Władysława Ulatowska
50
Aleksander Atamański - awatar
Aleksander Atamański
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij