Zbiórka Pomagamy i chcemy pomagać dalej - zdjęcie główne

Pomagamy i chcemy pomagać dalej

61 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Małgorzata Kochanowska - awatar

Małgorzata Kochanowska

Organizator zbiórki

Pomagamy i chcemy pomagać dalej...

jednak, jak niemal wszystko w życiu, ciąg dalszy rozbija się o pieniądze. Pomagamy bezdomnym, porzuconym, ale i właścicielskim zwierzakom. Wyciągamy z okropnych warunków lub przygarniamy porzucone, odkarmiamy i wyadoptowujemy. Jeśli stać nas w danej chwili sterylizujemy, żeby łatwiej było znaleźć dom. Wspieramy tych, którzy bezgranicznie kochają swoje zwierzęta, ale ciężko im je utrzymać lub leczyć. Wszyscy w okolicy wiedzą do kogo zgłosić błąkające się zwierzę lub źle traktowane, jednak najczęściej ich rola na tym się kończy. W sumie, to chwała im i za to, bo gdyby nie takie zgłoszenie, to zwierzak skończyłby pewnie marnie. Na co dzień opiekujemy się ponad 20 zwierzakami przygarniętymi na stałe (psy i koty). Poza tym, są takie, które zaglądają, bo mają pewność, że zawsze czeka na nich coś w miseczce. Czy wyobrażacie sobie spojrzeć zwierzakowi w oczy i powiedzieć mu, że dziś nic nie będzie do jedzenia? Pewnie przyjąłby to z pokorą, ale one nie są niczemu winne, że trafiły na takiego właściciela, że są źle traktowane, zamykane w pomieszczeniach bez dostępu światła, wody i jedzenia. Ludzkie powiedzenie mówi, że rodziny się nie wybiera. My ludzie, możemy to zmienić, ale zwierzęta pozostają same sobie w tym nieciekawym dla nich świecie. Dlatego próbujemy je ratować , ale uwierzcie - ludzki beton jest bardzo często nie do przebicia. Zarówno właściciele, jak i instytucje. Właściciel mówi: "to tylko pies...", "przecież może łowić sobie myszy", "to co, mam mu może jeszcze dawać jeść darmozjadowi?". Instytucje powołane do ochrony zwierząt często odbijają piłeczkę: "proszę zgłosić do gminy", "proszę dzwonić na policję", "nie mamy możliwości teraz podjechać" itp. Jesteśmy jeszcze bardzo mało uwrażliwieni na cierpienie zwierząt. A jesteśmy im to winni. To nasi najlepsi przyjaciele, tacy bezwarunkowi i szczerzy, kochający mimo wszystko. Czy ludzie tak potrafią? Dlaczego nie pamiętają, żeby też być najlepszym przyjacielem swojego zwierzaka? Powołują do życia, a potem... 

Ta zbiórka jest skierowana do tych, którzy mają wielkie serca i potrafią się dzielić. Jeśli nie jest Ci obojętny los zwierząt, prosimy o wsparcie. Żadna złotówka nie zostanie zmarnowana, a da nam i naszym podopiecznym ogromną radość. Pomagamy głównie psom i kotom - ok. 30 istot. Mile widziane również wsparcie w postaci karmy, suplementów, środków ochrony przed pchłami/kleszczami (osoby pragnące wspomóc w ten sposób - proszę o kontakt, przekażę adres na który można wysyłać karmę itp. rzeczy). Największą zapłatą dla nas, za dotychczasową pracę i pomoc, są zdjęcia zwierzaków z nowych, wspaniałych domów. Prosimy, jeśli możesz - dorzuć grosik, jeśli nie - udostępnij zbiórkę. Każda forma jest dla nas cenna. Jesteśmy garstką osób prywatnych i finansujemy pomoc z własnych środków, ale życie zweryfikowało możliwości. A my nie chcemy powiedzieć dość, koniec... 

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie w imieniu własnym i zwierzaków.

Aktualności


  • Małgorzata Kochanowska - awatar

    Małgorzata Kochanowska

    10.06.19
    10.06.19

    Polecamy się pamięci. Rozumiem, że każdemu dziś ciężko się żyje z różnych powodów... Mamy ok. 30 zwierzaków pod opieką i każda, nawet najmniejsza wpłata jest dla nas na wagę złota. Proszę, nie myślcie w ten sposób, że przecież nie musimy... Im zwyczajnie nie ma kto pomóc. Nie chcemy oddać do schroniska, lepszy najbiedniejszy dom, ale z człowiekiem, który przytuli, pogłaszcze, zawoła po imieniu... Pomagamy właśnie takim biedniejszym domom, w których zwierzaki znalazły swoje miejsce i człowieka. One nie rozumieją sytuacji, a brzuszki takie same jak u rasowych, potrzeba wizyty u weta też. Dlatego jeszcze raz prosimy o wsparcie i serdecznie wszystkich pozdrawiamy.

61 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Małgorzata Kochanowska - awatar

Małgorzata Kochanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Jessica - awatar
Jessica
10
Karolina - awatar
Karolina
10
Monia - awatar
Monia
20
Joanna Babicka Dziędzioła - awatar
Joanna Babicka Dziędzioła
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
mknca - awatar
mknca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij