Zbiórka Spacer dla Michalinki Greckel - zdjęcie główne

Spacer dla Michalinki Greckel

10 778 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
KGW GolęczeWianki - awatar

KGW GolęczeWianki

Organizator zbiórki

Zbiórka na operację serduszka małej Michalinki. 

Gwarantujemy cudowną atmosferę i niedzielę pełną uśmiechu. 

Spotykamy się 18.10 o godzinie 11.00 w Zielątkowie i razem wybierzemy się na spacer po specjalnie przygotowanych trasach. 

10 778 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
KGW GolęczeWianki - awatar

KGW GolęczeWianki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 66

Stajnia Patataj i przyjaciele - awatar
Stajnia Patataj i przyjaciele
6 500
S0B0l - awatar
S0B0l
200
Ewa Portna - awatar
Ewa Portna
48
Michał Przybylski - awatar
Michał Przybylski
50
Ilona - awatar
Ilona
30
Michalinka i Magdalenka z rodzicami - awatar
Michalinka i Magdalenka z rodzicami
120
ANITA SZYMAŃSKA - awatar
ANITA SZYMAŃSKA
50
Aneta ,Zuza,Julia,Daria Kaczmarek,Bartek Kusnierek - awatar
Aneta ,Zuza,Julia,Daria Kaczmarek,Bartek Kusnierek
150
Anna i Jarosław Rusinek - awatar
Anna i Jarosław Rusinek
60
E. Podgórska - awatar
E. Podgórska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij