Zbiórka Poszukiwania Michała Kozka - zdjęcie główne

Poszukiwania Michała Kozka

73 703 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 661 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Stanisław Kozek - awatar

Stanisław Kozek

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo, drodzy darczyńcy,

składam najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności za wsparcie organizowanej zbiórki i okazaną życzliwość. Poczucie, że tak ogromna liczba ludzi o dobrym sercu postanowiła wesprzeć poszukiwania Michała daje nam siłę do walki
i podejmowania kolejnych działań zmierzających do osiągnięcia celu, czyli odnalezienia mojego syna. 

Upłynęły cztery tygodnie od kiedy Michała nie ma z nami i nadal nie mam do przekazania Państwu dobrych wieści na temat postępów w poszukiwaniach.
Był człowiek - nie ma człowieka... Jak to możliwe? Wszyscy zadajemy sobie to pytanie. Brak jakichkolwiek śladów, brak punktów zaczepienia, bardzo utrudnia prowadzenie akcji poszukiwawczej. 

Nie poddajemy się jednak, będziemy działać nadal, a dzięki Państwu i tak hojnym wpłatom możemy podejmować kolejne próby i angażować w poszukiwania specjalistów.

Obecnie na miejscu przebywa grupa miejscowych wspinaczy, którzy przeszukują kolejne, trudne tereny. Od strony prawnej reprezentuje nas adwokat z Portugalii, dzięki któremu właśnie m.in. profesjonalne ekipy ratowników mogą przeszukiwać obszary, na które wcześniej nie byli wpuszczeni, ze względu na niebezpieczne osuwiska, powodujące zagrożenie dla ratowników. Do wyjazdu na wyspę gotowa już jest grupa składająca się z 8 doświadczonych, przeszkolonych, posiadających specjalistyczny sprzęt do wspinaczek ratowników GOPR, która będzie badać najtrudniejsze, ale niesprawdzone do tej pory obszary górskie. Koszty są ogromne ze względu na działania prowadzone za granicą. Bez Państwa nie dalibyśmy rady!

Nie tracimy nadziei! Dziękuję raz jeszcze wszystkim! Trzymajcie kciuki. Jestem pełen wiary, że będę mógł podzielić się z Państwem wiadomością o szczęśliwym zakończeniu poszukiwań. Michał nie odpuścimy!

Z wyrazami szacunku i wdzięczności Stanisław Kozek


Zbiórka na poszukiwania zaginionego Michała Kozka

Od 7 lipca trwają poszukiwania mojego syna Michała, który zaginął na Maderze. Poszukiwania służb nadal nie przynoszą efektów. W chwili obecnej cała rodzina prowadzi poszukiwania również na własną rękę, wykorzystując wyspecjalizowane firmy poszukiwawcze. Teren, na którym prowadzone są poszukiwania jest bardzo trudny, pełen szczelin i rozpadlin. Działania te wymagają bardzo dużych nakładów finansowych. Mimo zaangażowania środków całej rodziny i przyjaciół, koszty przerastają nasze dotychczasowe możliwości finansowe. 

Jako zrozpaczony ojciec Michała zwracam się o pomoc do ludzi dobrej woli prosząc o wsparcie finansowe na prowadzone dalsze poszukiwania!


Michał, lat 35 pojechał na Maderę z żoną i dwójką małych dzieci. Zakwaterowali się w hotelu Savoy Saccharum Resort & Spa. 

W środę dnia 7 lipca 2021 roku Michał wyszedł z hotelu około godziny 18:30 by pobiegać. Prawdopodobnie mógł poruszać się po trasie biegu Madeira Island Ultra Trail. Do tej pory nie powrócił, ani nie skontaktował się z bliskimi. Michał był doświadczonym biegaczem górskim, ultramaratończykiem. Zaginął podczas treningu.

Na szczęśliwe odnalezienie Michała czeka żona, dwójka dzieci, rodzina i przyjaciele.

Czas ma istotne znaczenie.

Stanisław Kozek, ojciec Michała.


Aktualizacje


 • Stanisław Kozek - awatar

  Stanisław Kozek

  11.10.21
  11.10.21

  Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym zdecydowałem o zamknięciu zbiórki, nadal nie mam informacji o Michale, pomimo wielu podejmowanych prób, pomimo angażowania całego sztabu ludzi w poszukiwania, Michał nie odnalazł się. To dzięki Państwa pomocy mogliśmy zrobić tak wiele. Będziemy działać nadal, oczekujemy na wyniki prowadzonego śledztwa na Maderze. Ze szczerego serca dziękuję wszystkim za pomoc, za wsparcie, za trzymanie kciuków, za słowa otuchy. Dzięki Państwu pozostała we mnie wiara w człowieka i w to, że nikt nie zostaje sam w tak tragicznych sytuacjach życiowych. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze raz dziękuję.

Komentarze


 • Angelika - awatar

  Angelika

  31.08.21
  31.08.21

  Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło.

  • Stanisław Kozek - awatar

   Stanisław Kozek - Organizator zbiórki

   02.09.21
   02.09.21

   Dziękuję za wsparcie

 • Małgorzata Stachowicz - awatar

  Małgorzata Stachowicz

  14.08.21
  14.08.21

  Pomóż

 • Wiesława Walciszewska - awatar

  Wiesława Walciszewska

  13.08.21
  13.08.21

  Uda się, będzie dobrze

 • Renata - awatar

  Renata

  13.08.21
  13.08.21

  Nadzieja umiera ostatnia...Niech dobry Bóg ma Was w swojej opiece...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.08.21
  12.08.21

  Nie traćcie nadzieji

73 703 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 661 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Stanisław Kozek - awatar

Stanisław Kozek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 661

jasiek - awatar
jasiek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
marek - awatar
marek
20
jasiek - awatar
jasiek
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
marek - awatar
marek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij