Zbiórka PROJEKTKSM:Rehabilitacja Michała - miniaturka zdjęcia

PROJEKTKSM:Rehabilitacja Michała

Zbiórka PROJEKTKSM:Rehabilitacja Michała - zdjęcie główne

PROJEKTKSM:Rehabilitacja Michała

2 327 zł z 12 013 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Kotarbiński - awatar

Paweł Kotarbiński

Organizator zbiórki

Kim jest Michał Wierzbicki ?

     Michał Wierzbicki dla którego organizuję tę zbiórkę, ma 24 lata. Jest pełnym energii i wiecznie uśmiechniętym mieszkańcem Sokołowa Podlaskiego.  22 lipca 2017 roku jego życie uległo gwałtownej zmianie. Wskutek nieszczęśliwego wypadku doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym kręgosłupa. Wiotkie porażenie czterokończynowe z zaburzeniami czucia oraz niewydolność oddechowa sprawiły, że sprawny dotychczas młody człowiek z planami na przyszłość został całkowicie unieruchomiony. Przeszedł skomplikowaną operację, po której rozpoczął intensywną rehabilitację. Dzięki zespołowi wspaniałych ludzi oraz własnej sile i determinacji udało mu się osiągnąć pierwsze, widoczne sukcesy. Michał samodzielnie oddycha, znów zaczął mówić, nastąpiła również częściowa poprawa funkcji kończyn górnych. Michał chce wrócić do pełni zdrowia, chce przede wszystkim żyć samodzielnie. Potrzebna jest mu do tego jednak długotrwała i kompleksowa rehabilitacja oraz specjalistyczny sprzęt ortopedyczny. 

Czym jest Projekt Ku Szczytom Marzeń i kto jest jego autorem?

     Na pomysł stworzenia tego projektu wpadłem, gdy przemierzałem jeden z górskich szlaków, próbując zdobyć nowy szczyt. Stwierdziłem, że można spróbować połączyć przyjemne z pożytecznym. W tym wypadku wędrówkę górską, z niesieniem pomocy osobom potrzebującym. W jaki sposób?

     Otóż, wymyśliłem sobie, że będę zdobywał korony poszczególnych pasm polskich gór, a zdobycie każdej z koron będzie dedykowane danej osobie.  Wpadłem na pomysł, że będę sumował wysokości poszczególnych szczytów z danej korony, co w wyniku da mi pewną sporą liczbę, a następnie będę organizował charytatywną zbiórkę pieniędzy w kwocie wynoszącej tyle ile w sumie znajduje się metrów nad poziomem morza w aktualnie zdobywanej koronie. Dla Michała zdobędę całą Koronę Gór Świętokrzyskich, w której skład wchodzi 28 szczytów o łącznej wysokości 12013 metrów.  Całe przedsięwzięcie będzie na bieżąco relacjonowane na portalu facebook i specjalnie dedykowanej projektowi stronie.

     Zdobywanie tej korony planuję zacząć w ciągu dwóch pierwszych tygodni grudnia, a po zakończeniu zbiórki, całą zebraną kwotę przekazać na konto fundacji zajmującej się Michałem. 

     Zachęcam Was wszystkich serdecznie do pomocy Michałowi i pilnego śledzenia rozwoju projketu!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    23.11.17
    23.11.17

    Super inicjatywa, powodzenia!

2 327 zł z 12 013 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Kotarbiński - awatar

Paweł Kotarbiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Koszulka dla każdego - awatar
Koszulka dla każdego
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ala Wasielewska - awatar
Ala Wasielewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata - awatar
Agata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij