Zbiórka Sprawność dla Michaliny! - zdjęcie główne

Sprawność dla Michaliny!

320 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Magdalena Mazur - awatar

Magdalena Mazur

Organizator zbiórki

Pomóż Michalince dogonić rówieśników

Był zimny, styczniowy poranek, gdy na świecie pojawiła się ona, nasza wyczekana, upragniona córka Michalinka. 3 dni w szpitalu i powrót do domu pełen nadziei, ale również obaw, jak sobie poradzimy. Mijają 3 tygodnie, pojawiły się dziwne drgawki trafiliśmy do szpitala - diagnoza: zapalenie opon mózgowo rdzeniowych. Strach, płacz, niedowierzanie. Jak to? Dlaczego? Co dalej? U córki pojawił się obrzęk mózgu, który jest powodem wszystkich późniejszych kłopotów.

Na szczęście Michasia intelektualnie rozwija się dobrze, jest małą bystrą mądralą, której nie zamyka się buzia. Ruchowo jest dużo gorzej, chodzi koślawo, skrócony Achilles, a do tego całkowity brak aktywności lewej ręki. Ona bardzo chce, lecz rączka nie zawsze potrafi :(

Niemal od urodzenia ćwiczymy kilka razy w tygodniu, od 3 lat jeździmy na turnusy rehabilitacyjne. Przynoszą one ogromne postępy, po każdym powrocie z turnusu córka nabywa nową umiejętność, czy to lepsze chodzenie, czy chwytanie lewą ręką.

Zdjęcie opisu zbiórki Sprawność dla Michaliny!

To nie koniec problemów

Gdy miała około 4 miesięcy zauważyłam, że lewa strona ciała jest nieruchoma, zapadło się oczko, uśmiech jest niesymetryczny. Zaczęliśmy rehabilitację, która trwa do dziś. Ktoś pomyśli, że to już dość problemów jak dla takiej małej istotki? Niestety los zdecydował inaczej. Gdy miała 8 miesięcy, pojawił się pierwszy napad padaczkowy, typowy dla zespołu Westa. Kolejne długie pobyty w szpitalu, badania i nerwy - rezonans magnetyczny ujawnił uszkodzenie mózgu, postawiono diagnozę: mózgowe porażenie dziecięce. Padaczka ustąpiła po lekach sterydowych, rozwój ruszył z kopyta, choć daleko Michalince było do rówieśników.

Zdjęcie opisu zbiórki Sprawność dla Michaliny!

Potrzebujemy Twojego wsparcia

W październiku czeka nas kolejny turnus rehabilitacyjny w Michałkowie. Część funduszy mamy uzbierane (1500 pcpr, 1000 fundacja), lecz nadal brakuje nam 2500 złotych. Pakiet niezbędny nam to intensywny 3 (do kosztu turnusu dochodzi 840 zł wyzywienia). Bardzo prosimy o wsparcie i możliwość wyjazdu na turnusu, aby Michasia mogła się rozwijać.

Zdjęcie opisu zbiórki Sprawność dla Michaliny!Zdjęcie opisu zbiórki Sprawność dla Michaliny!Zdjęcie opisu zbiórki Sprawność dla Michaliny!

Komentarze


  • aksel - awatar

    aksel

    20.09.2015
    20.09.2015

    pzdr1971 :)

320 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Magdalena Mazur - awatar

Magdalena Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Sylwia - awatar
Sylwia
30
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Krzysztof - awatar
Krzysztof
50
Kinga - awatar
Kinga
10
Robert - awatar
Robert
50
aksel - awatar
aksel
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Anna - awatar
Anna
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij