Zbiórka Lepsze życie Iwony i 4 dzieci - miniaturka zdjęcia

Lepsze życie Iwony i 4 dzieci

Zbiórka Lepsze życie Iwony i 4 dzieci - zdjęcie główne

Lepsze życie Iwony i 4 dzieci

200 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 24 dni.
Wpłać teraz
 

Wszyscy wiemy, że posiadanie przez dzieci własnego domu jest absolutnym minimum niezbędnym do życia. Dom jest bezpieczną przystanią, w której dzieci zawsze mogą się schronić, brak tego poczucia ma istotny wpływ na psychikę małego człowieka która dopiero się kształtuje i która jest fundamentem na całe jego życie.

Z problemem braku własnego domu zmaga się jedna z rodzin, będąca podopiecznymi naszej Fundacji.

Czwórka dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym wraz z matką która niedawno przebyła chorobę nowotworową są w krytycznej sytuacji – mieszkają w wynajętym mieszkaniu, gdzie koszty wynajmu pochłaniają znaczną część domowego budżetu. Ojciec dzieci nie mieszka z nimi. Matka z uwagi na stan zdrowia nie może podjąć zatrudnienia. Jeszcze do niedawna dzieciaki nie miały żadnej perspektywy lepszej przyszłości, Los uśmiechnął się do nich rok temu, po kilku latach starań

Rodzina uzyskała możliwość wynajmu lokalu komunalnego, niestety mieszkanie wymaga kompleksowego remontu. Pani Iwona wszelkimi możliwymi sposobami próbowała wyremontować mieszkanie we własnym zakresie, niestety ogrom prac i wydatków jest nie do udźwignięcia przez samotną matkę po niedawno przebytej chorobie nowotworowej.

Fundacja zaangażowała się w pomoc rodzinie. Całość prac jest bardzo kosztowna, potrzebujemy wsparcia które pomoże nam ukończyć to wielkie przedsięwzięcie.

Przyszłość dzieci jest naszych rękach, nie możemy zaprzepaścić szansy na lepsze życie tej Rodziny!

Szanowny Adresacie, zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie naszych działań swoim datkiem. Remont mieszkania to duże przedsięwzięcie, każda nawet najdrobniejsza wpłata przybliży Panią Iwonę i Jej Dzieci do Nowego Lepszego Jutra W ICH WŁASNYM DOMU.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
200 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 24 dni.
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1

Elżbieta Kłosowska - awatar
Elżbieta Kłosowska
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij