Zbiórka Mietek - wyrzucony jak śmieć - miniaturka zdjęcia

Mietek - wyrzucony jak śmieć

Zbiórka Mietek - wyrzucony jak śmieć - zdjęcie główne

Mietek - wyrzucony jak śmieć

500 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Miecio - takie imię dostał od nazwy pewnej wioski świętokrzyskiej, z której go zabraliśmy. Nie wiemy jak wyglądało całe jego dotychczasowe życie... ale wiemy, że ostatnie 3 miesiące spędził wegetując na nieogrodzonej działce przeganiany przez miejscowych. 

Co jadł i czy ktoś go dokarmiała?? "kilka dni temu ktoś mu rzucił zepsute pierogi.." - tak zupełnie szczerze i bez ogródek mówili ludzie tupiąc na niego i przeganiając nawet przy nas...

Inspektorki OTOZ Animals Kielce natychmiast zabrały go z tego miejsca.
Mieczysław ~ obecnie przebywa we wspaniałym DT, od razu został odrobaczony i odpchlony.
Został już poddany zabiegom pielęgnacyjnym ponieważ jego skóra i sierść była w tragicznym stanie (pasożyty, rany, niedożywienie).

Planowany jest także obowiązkowy przegląd weterynaryjny

🙏Prosimy o pomoc w ogarnianiu pieska bo te wszystkie zabiegi generują koszty :( (oprócz wyżej wymienionych jeszcze karma)

" Ratując życie jednego psa nie zmienisz świata, ale sprawisz, że cały świat zmieni się dla tego psa"Kto odmieni życie Mietka? dom pilnie poszukiwany!Jak niewiele trzeba - jedzenie, ciepły kąt, trochę miłości i czułości od człowieka aby życie pieska się odmieniło:)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Joanna Ostrowska - awatar

    Joanna Ostrowska

    04.06.19
    04.06.19

    obyś szybko znalazł dom Mieciu :)

500 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 12

Ewa D. - awatar
Ewa D.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Monika Dybaś - awatar
Monika Dybaś
30
Joanna Głodowicz - awatar
Joanna Głodowicz
20
Joanna Ostrowska - awatar
Joanna Ostrowska
20
Krysia - awatar
Krysia
20
JOANNA GŁODOWICZ - awatar
JOANNA GŁODOWICZ
50
Ewa D. - awatar
Ewa D.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij