Zbiórka Neurorehabilitacja dla Mikołaja - zdjęcie główne

Neurorehabilitacja dla Mikołaja

43 753 zł  z 158 000 zł (Cel)
Wpłaciły 482 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Sławek Kostrzewa - awatar

Sławek Kostrzewa

Organizator zbiórki

Akcja tej zbiórki jest szczególna to walka o życie, prosimy...zatrzymaj się przeczytaj i pomóż jeśli możesz bo Mikołaj potrzebuje Twojej pomocy. 

Mikołaj ma 13 lat. Do tej pory był uśmiechniętym, wesołym chłopcem. Nic nie zapowiadało tragedii, która go spotkała.
Mikołaj  od urodzenia miał tętniaka w głowie, o którym nikt nie wiedział. Tętniak umiejscowiony był na tętnicy, pękając wywołał potężny wylew. Tylko szybka interwencja ratowników i lekarzy dała mu szanse na przeżycie.  Obecnie Mikołaj przebywa w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Przez kilka dni był podłączony do respiratora, obecnie oddycha już samodzielnie.  Nadal jednak ma założoną rurkę tracheotomijną do oddychania.  Z synem nie ma kontaktu cały czas jest w śpiączce, mamy cały czas nadzieję, że się  wybudzi.
Ze względu na poważny stan Mikołaj wymaga opieki 24 godzinnej. W obecnym stanie nie można odstąpić od jego łóżka, gdyż w rurce do oddychania tworzy się wydzielina , która trzeba odsysać co 2-3 minuty.
Ze względu na bardzo rozległy wylew z jego mózgu cały czas odprowadzane jest drenami krew i płyn. Mikołaj przez to ma bardzo silne ataki padaczki, wysokie ciśnienie wewnątrzczaszkowe. Do końca nie wiemy czy widzi, gdyż jego źrenice stale są powiększone. 

Założyłam tą zbiórkę na leczenie oraz rehabilitację. Mikołaj ze względu na stan musi trafić do placówki  ZOL, niestety 70% kosztów w tej placówce pokrywaja rodzice a pozostałe 30% NFZ. Do tego doliczyć trzeba też  koszty rehabilitacji 200-250zł  na dzień.Nasz synek walczy o życie, a my musimy mu w tym pomóc. 

Aktualizacje


 • Sławek Kostrzewa - awatar

  Sławek Kostrzewa

  27.12.2022
  27.12.2022

  Wszystkim , którzy nas wspierają bardzo serdecznie dziękujemy. Walka Mikołaja nadal trwa.

  Zdjęcie aktualizacji 108 867

Komentarze


 • MATEUSZ KLAK - awatar

  MATEUSZ KLAK

  16.01.2023
  16.01.2023

  życzę powrotu do zdrowia

 • Arkadiusz Byra - awatar

  Arkadiusz Byra

  03.01.2023
  03.01.2023

  Licytacja układanka

 • Anna Kaczmarek - awatar

  Anna Kaczmarek

  26.11.2022
  26.11.2022

  Licytacje

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.11.2022
  15.11.2022

  💪❤️

 • Izabela - awatar

  Izabela

  07.11.2022
  07.11.2022

  Zdrowiej Mikołajku

43 753 zł  z 158 000 zł (Cel)
Wpłaciły 482 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Sławek Kostrzewa - awatar

Sławek Kostrzewa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 482

Martyna - awatar
Martyna
40
M_N_ - awatar
M_N_
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
zestaw słodyczy - awatar
zestaw słodyczy
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij