Zbiórka Mikołajkowa PAKA dla REKSIAKA - zdjęcie główne

Mikołajkowa PAKA dla REKSIAKA

1 615 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób

Zostań Naszym Świętym Mikołajem

Wielka zbiórka dla zwierząt. Psy i koty czekają na TWOJĄ pomoc

Za uzbierane pieniążki kupimy LEKARSTWA i opłacimy ZALEGŁE faktury.

Mikołajki, to radosny dzień. Uczyńmy ten okres szczęśliwym również dla zwierząt!
Zima to najcięższy okres dla zwierząt :( Czasem wystarczy nawet mały gest dobroci, żeby ulżyć ich doli. 

Jak co roku, zapraszamy w okresie mikołajowym do wzięcia udziału w Mikołajkach z Reksem. 

Każde stworzenie zasługuje na współczucie i dobro.

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o suchą karmę dla kotów oraz kocyki, które bardzo się przydadzą przed zbliżającą się zimą oraz o wsparcie naszych działań.

MOŻESZ RÓWNIEŻ WYSŁAĆ MIKOŁAJKOWĄ PACZKĘ BEZPOŚREDNIO DO NAS <3
Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy podarować bezdomnemu zwierzęciu jest nowy dom! 

Pamiętajmy jednak, że adopcja powinna być przemyślana, przedyskutowana ze wszystkimi członkami rodziny. W żadnym wypadku nie kupujmy zwierzęcia na mikołajkowy prezent – w ten sposób zamiast pomóc, możemy bardzo skrzywdzić żywą, czującą istotę.

♥ZOSTAŃ MIKOŁAJEM DLA ZWIERZĄT ♥
♥ POMÓŻ ZWIERZĘTOM WPOTRZEBIE ♥

Aby móc prawidłowo funkcjonować w najbliższych miesiącach, potrzebujemy wielu rzeczy, m.in. karmy weterynaryjnej dla kotków, lekkich kocyków, podkładów higienicznych, żwirku drewnianego i NOWYCH DOMÓW

Jeśli chcecie przekazać karmę dla zwierząt, to prosimy, by była to karma weterynaryjna (sucha i mokra) dla kotków chorych np. z chorym układem pokarmowym, dla kociąt, dla seniorów, dla kotków otyłych, dla kotków z chorymi nerkami...

Oprócz tego nasze kotki ucieszą się z:
- kocyków i pościeli bawełnianej lub flanelowej
- podkładów higienicznych dla kociąt
- suchej karmy bytowej dobrej jakości (nie marketowej)
- suchej karmy weterynaryjnej dla kotów chorych – szczególnie dla  rekonwalescentów i kotów z wrażliwym układem pokarmowym min CONVALESCENCE

Wszystkim darczyńcom w imieniu bezdomnych zwierząt serdecznie dziękujemy!!!


Kontakt:
tel.666386567
[email protected]
lub przez Fb 

Aktualizacje


  • Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS - awatar

    Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS

    12.12.20
    12.12.20

    DZIĘKUJEMY ZA POMOC <3

1 615 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Stenia - awatar
Stenia
20
Ania B - awatar
Ania B
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Emilia - awatar
Emilia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aurelia - awatar
Aurelia
100
Małgorzata Korna - awatar
Małgorzata Korna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij