Mikołaje na Rowerach Dzieciom

2 300 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Tomek Stolarek - awatar

Tomek Stolarek

Organizator zbiórki

Tej akcji wywodzącej się z głogowskiego środowiska rowerzystów nikomu chyba nie trzeba przedstawiać ;) Jej pomysłodawcy i Organizatorzy to od kilku lat wciąż ten sam Sztab ludzi na których zawsze można liczyć. Kilka lat temu wymyśliliśmy, że bierzemy się za zorganizowanie przejazdu mikołajów przez miasto wraz z dowiezieniem paczek dla dzieci, których los nie oszczędził. Setki pytań i szukanie rozwiązań.  Dzięki współpracy z wolontariuszami i asystentami mogliśmy trafić do kilkudziesięciu wspaniałych rodzin i to bez wciskania się przez komin ;) Fundusze zbieraliśmy wśród przyjaciół, rodziny czy w pracy.  Zaprzyjaźnieni rowerzyści z innych miast jak zawsze dołożyli nie cegiełkę a cegłę ;)  Do współpracy zachęciliśmy władze miasta, piłkarzy Chrobrego Głogów, niesamowitych strażaków OSP Smardzów i OSP Jerzmanowa oraz wiele wiele osób bez pomocy których nie dalibyśmy rady tego wszystkiego osiągnąć. Niejednej osobie zaszkliły się oczy, kto jechał ten wie ;)

W grudniu tego roku odbędzie się szczególna bo piąta jubileuszowa edycja przejazdu pt Mikołaje na Rowerach Dzieciom 2019. Tak, to już pięć lat z rzędu jeździmy tam, gdzie nie dociera mikołaj ten z Laponii

Dnia 8 grudnia o godzinie 10.30 spotykamy się pod głogowskim ratuszem by po raz piąty wyruszyć w wielkim mikołajowym peletonie ze wsparciem dla dzieciaków z naszego miasta ! Liczymy, że pobijemy rekord uczestników z poprzedniego roku, jesteśmy tego pewni, bowiem patronem miasta jest przecież Święty Mikołaj ;)

W tym szczególnym roku 5 edycji pod asystą niesamowitych strażaków, którzy zadbają o nasze bezpieczeństwo na trasie jedziemy z pomocą do dzieciaków z kilku rodzin dotkniętych trudną sytuacją życiową a nasza główna pomoc skierowana będzie do podopiecznych całodobowej placówki Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie. Zebrane jak zawsze dzięki Waszemu wsparciu fundusze przeznaczymy na świąteczne paczki dla dzieci a także wsparcie dla podopiecznych ośrodka w postaci materiałów plastycznych, rehabilitacyjnych i słodyczy :) 

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDE WSPARCIE !

I NAJWAŻNIEJSZE ! :

Nie rozwozimy Coca Coli, nie emitujemy CO2, do nas nie trzeba stać w kolejce.

Jeśli umiecie jeździć rowerem i posiadacie strój świętego to zapraszamy Was w niedzielę 8 grudnia po godzinie 10.00 pod głogowski Ratusz

Aktualizacje


 • Tomek Stolarek - awatar

  Tomek Stolarek

  16.11.2019
  16.11.2019

  Drodzy Przyjaciele i Mikołaje ! Nasza piąta jubileuszowa już za blisko trzy tygodnie ! Sztab akcji pracuje w wolnych chwilach pełną a parą a wszystko po to, by razem z wami oczarować piąty rok z rzędu to miasto i wiele dzieciaków magią Świętego Mikołaja, szczególnego, bo na rowerze 💝 Dotrzemy w tym roku do wielu niesamowitych rodzin ale nasza główna pomoc skupiona będzie na placówkę i podopiecznych całodobowego Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie. To szczególne miejsce w naszym mieście, gdzie potrzeba ukazania magii świąt i zwykłych ludzkich gestów dzielenia świątecznym klimatem jest jak najbardziej zasadna 🔥
  Pod opieką placówki pozostaje 26 osób w przedziale wiekowym 7-36 lat z różnych stopniem niepełnosprawności. Pracownicy ośrodka to niesamowici ludzie zapewniający całodobową opiekę i pomoc we wszystkich czynnościach życiowych. Siłacze prowadzący każdego dnia zajęcia terapeutyczne, rehabilitacje a także nauczania indywidualne na terenie p

  Zdjęcie aktualizacji 39 888

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.12.2019
  01.12.2019

  sercem pozdrawiam i wspieram <3

2 300 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Tomek Stolarek - awatar

Tomek Stolarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 48

Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł - awatar
Paweł
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Kinga Kalata - awatar
Kinga Kalata
20
Andrzej Cecuła - awatar
Andrzej Cecuła
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij