Zbiórka Mikołaje na Rowerach Dzieciom - zdjęcie główne

Mikołaje na Rowerach Dzieciom

1 354 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Tomek Stolarek - awatar

Tomek Stolarek

Organizator zbiórki

Powoli słychać już rowerowe dzwonki a to znak, że nadciąga po raz czwarty w Głogowie rowerowe mikołajowe tsunami ;) Dnia 9 grudnia 2018 roku po raz czwarty w wielkim mikołajowym rowerowym peletonie wyruszymy ze wsparciem do dzieci z naszego miasta !

Akcja od początku istnienia jest inicjatywą środowiska głogowskich rowerzystów i ich przyjaciół. W tym aspekcie nie zmienia się nic więc do udziału oraz wsparcia organizacji zapraszamy wszystkich, którzy mają potrzebę pomagania jednocześnie robiąc to w ten przesympatyczny sposób ;) Już dziś szykujcie mikołajowe stroje bądź czapki, bombki, lampki, dzwonki, którymi co rok przyozdabiacie swoje dwukołowe renifery ;)

W tym roku przed Nami nowy cel ! 💪🚲❤️Tegoroczna akcja to wielki radosny mikołajowy peleton przemierzający Głogów 9 grudnia ! Przejedziemy przez wszystkie Osiedla, więc szykujcie formę;) Będzie Nas widać i słychać z daleka i jak co rok liczymy na sympatię kierowców;) Dokładną trasę przejazdu podamy na początku grudnia. W wielu miejscach naszego miasta zatrzymamy się, by poczęstować dzieci słodyczami czy podarować uśmiechy, będzie to także okazja do wspólnych zdjęć. I NAJWAŻNIEJSZE : Tegorocznym głównym celem jest Odział Dziecięcy głogowskiego szpitala ! Wszystkie zebrane środki finansowe przeznaczymy na zakup bardzo potrzebnych tam kredek, flamastrów, wycinanek, kolorowanek, książeczek do malowania, zabawek czy gier planszowych, które trafią na szpitalną świetlicę. Kolorowanie otaczającej rzeczywistości to często jedyna odskocznia od dziecięcego szpitalnego łóżka:( Oczywiście za zebrane środki zakupimy też słodkości, które rozdamy dzieciom spotykanym w czasie mikołajowego peletonu;)

Aktualizacje


 • Tomek Stolarek - awatar

  Tomek Stolarek

  16.11.2018
  16.11.2018

  Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji ! To czwarty rok z rzędu
  gdy wsiadamy na dwukołowe renifery i jedziemy z pomocą ;)

  Zdjęcie aktualizacji 21 976

Komentarze


 • Powodzenia :) - awatar

  Powodzenia :)

  18.11.2018
  18.11.2018

  Ciesz się, że są takie akcje w moim rodzinnym mieście i szkoda, że nie ma mnie na miejscu i nie mogę wziasc w tym udziału. Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.11.2018
  16.11.2018

  Podziwiam Waszą Akcję ...zaangażowanie i ogrom serca i dobroci, które są w WAS .

1 354 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Tomek Stolarek - awatar

Tomek Stolarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
GK80R - awatar
GK80R
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Heniek - awatar
Heniek
29
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
tata_igorka - awatar
tata_igorka
25
Andrzej - awatar
Andrzej
20
Dawid Żurek - awatar
Dawid Żurek
50
Wiktor Żuchora - awatar
Wiktor Żuchora
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij