Tomek Stolarek - awatar

Tomek Stolarek

Organizator zbiórki

Powoli słychać już rowerowe dzwonki a to znak, że nadciąga po raz czwarty w Głogowie rowerowe mikołajowe tsunami ;) Dnia 9 grudnia 2018 roku po raz czwarty w wielkim mikołajowym rowerowym peletonie wyruszymy ze wsparciem do dzieci z naszego miasta !

Akcja od początku istnienia jest inicjatywą środowiska głogowskich rowerzystów i ich przyjaciół. W tym aspekcie nie zmienia się nic więc do udziału oraz wsparcia organizacji zapraszamy wszystkich, którzy mają potrzebę pomagania jednocześnie robiąc to w ten przesympatyczny sposób ;) Już dziś szykujcie mikołajowe stroje bądź czapki, bombki, lampki, dzwonki, którymi co rok przyozdabiacie swoje dwukołowe renifery ;)

W tym roku przed Nami nowy cel ! 💪🚲❤️Tegoroczna akcja to wielki radosny mikołajowy peleton przemierzający Głogów 9 grudnia ! Przejedziemy przez wszystkie Osiedla, więc szykujcie formę;) Będzie Nas widać i słychać z daleka i jak co rok liczymy na sympatię kierowców;) Dokładną trasę przejazdu podamy na początku grudnia. W wielu miejscach naszego miasta zatrzymamy się, by poczęstować dzieci słodyczami czy podarować uśmiechy, będzie to także okazja do wspólnych zdjęć. I NAJWAŻNIEJSZE : Tegorocznym głównym celem jest Odział Dziecięcy głogowskiego szpitala ! Wszystkie zebrane środki finansowe przeznaczymy na zakup bardzo potrzebnych tam kredek, flamastrów, wycinanek, kolorowanek, książeczek do malowania, zabawek czy gier planszowych, które trafią na szpitalną świetlicę. Kolorowanie otaczającej rzeczywistości to często jedyna odskocznia od dziecięcego szpitalnego łóżka:( Oczywiście za zebrane środki zakupimy też słodkości, które rozdamy dzieciom spotykanym w czasie mikołajowego peletonu;)

Aktualności

 • Tomek Stolarek - awatar

  Tomek Stolarek

  16.11.18
  16.11.18

  Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji ! To czwarty rok z rzędu gdy wsiadamy na dwukołowe renifery i jedziemy z pomocą ;)

  Zdjęcie aktualności 21 976

Komentarze

 • Powodzenia :) - awatar

  Powodzenia :)

  18.11.18
  18.11.18

  Ciesz się, że są takie akcje w moim rodzinnym mieście i szkoda, że nie ma mnie na miejscu i nie mogę wziasc w tym udziału. Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.11.18
  16.11.18

  Podziwiam Waszą Akcję ...zaangażowanie i ogrom serca i dobroci, które są w WAS .

Tomek Stolarek - awatar

Tomek Stolarek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
GK80R - awatar
20
GK80R
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Heniek - awatar
29
Heniek
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
tata_igorka - awatar
25
tata_igorka
Andrzej - awatar
20
Andrzej
Dawid Żurek - awatar
50
Dawid Żurek
Wiktor Żuchora - awatar
20
Wiktor Żuchora

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij