Zbiórka MiKOŁAJEK KONTRA RAK - zdjęcie główne

MiKOŁAJEK KONTRA RAK

108 081 zł  z 270 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 759 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Walka o życie dziecka !!!

Mały Mikołajek ma dopiero 10 miesięcy a już musi walczyć o swoje życie.... Przeciwnik, z którym przyszło mu się zmierzyć to RAK !!! Neuroblastoma IV stopień.....                

Guz pierwotny zlokalizowany jest w jamie brzusznej z przerzutami do szpiku, kości, płuc i oczodołów. Stan Mikołajka jest bardzo poważny.

Do maja tego roku Mikołajek rozwijał się jak każde dziecko, a rodzice nie zauważyli nic niepokojącego. Do dnia, w którym pojawiły się w okolicach oczu Mikołajka krwawe wylewy.... To właśnie one zaniepokoiły rodziców i były przyczyną wizyty u lekarza...

Od tego dnia życie całej rodziny Mikołajka to koszmar...  Po pilnie wykonanym usg zapadła diagnoza...ZMIANA GUZOWATA W OKOLICY NADBRZUSZA I ŚRÓDBRZUSZA SIĘGAJĄCA OKOLICY PĘPKA O OBJĘTOŚCI 350 ML !!!

Mikołajek w trybie pilnym został przyjęty na oddział onkologii  w Kielcach gdzie przyjął pierwsze wlewy chemii. Obecnie jest w USD w Krakowie, Klinika Onkologii i Hematologi Dziecięcej - odcinek niemowlęcy.

Mikołajek przyjmuje leki obniżające ciśnienie oraz chemię. Czekają go badania, które pomogą podjąć decyzję o usunięciu guza.

Na razie lekarze nie wiedzą, jak guz i pozostałe jego ogniska zareagują  na podawaną chemię... W przyszłości może być mowa o immunoterapii... 

Modlimy się o to, by Mikołajek dał radę... Teraz, to wyścig z czasem...

Mikołajek walczy w szpitalu a my musimy zrobić wszystko, by zapewnić mu potrzebne leczenie! Na chwilę obecną nie wiemy jaka kwota może być potrzebna aby zapewnić Misiowi najlepsze leczenie, ale z rozmowy z rodzicami innych dzieci wiemy, ze mogą to być setki tysięcy złotych !!! 

Rodzice Mikołajka są przerażeni, bo takie pieniądze są poza ich zasięgiem,  dlatego zwracamy się do Was, ludzi o wielkich sercach, z prośbą o pomoc dla małego Mikołajka. Pomóżcie mu w walce o życie !!!

Fundacja „Bo w nas jest moc” prowadzi zbiórkę funduszy na pokrycie kosztów związanych z leczeniem Mikołajka. 

Wierzymy, że na świecie są ludzie, którzy nie pozostaną obojętni na los małego Misia, któremu przyszło zmierzyć się z tak groźnym i bezwzględnym przeciwnikiem.... Prosimy, przyłącz się do walki o życie dziecka...

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJEMY !!!!    


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.10.21
  16.10.21

  Modlę się z całych sił

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.10.21
  16.10.21

  Proszę się nie poddawać. Zdrówka życzę.

 • Ewa Łukasik - awatar

  Ewa Łukasik

  15.10.21
  15.10.21

  Dużo zdrowia ❤️❤️❤️

 • Sylwia Baran - awatar

  Sylwia Baran

  14.10.21
  14.10.21

  Licytacje - ubranka

 • Bożena Chorążewicz - awatar

  Bożena Chorążewicz

  14.10.21
  14.10.21

  Zdrowka kruszynko. Tulam cie.

108 081 zł  z 270 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 759 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2 759

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
bawełniana koszulkę dla małego sportowca - awatar
bawełniana koszulkę dla małego sportowca
50
Beata - awatar
Beata
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grazyna Hańczyc - awatar
Grazyna Hańczyc
50
Agnieszka Bujanowska - awatar
Agnieszka Bujanowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Amelia Zagórna - awatar
Amelia Zagórna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Arek - awatar
Arek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij