Zbiórka MiKOŁAJEK KONTRA RAK - zdjęcie główne

MiKOŁAJEK KONTRA RAK

978 980 zł  z 1 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 303 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Walka o życie dziecka !!!

Mały Mikołajek ma dopiero 10 miesięcy a już musi walczyć o swoje życie.... Przeciwnik, z którym przyszło mu się zmierzyć to RAK !!! Neuroblastoma IV stopień.....                

Guz pierwotny zlokalizowany jest w jamie brzusznej z przerzutami do szpiku, kości, płuc i oczodołów. Stan Mikołajka jest bardzo poważny.

Do maja tego roku Mikołajek rozwijał się jak każde dziecko, a rodzice nie zauważyli nic niepokojącego. Do dnia, w którym pojawiły się w okolicach oczu Mikołajka krwawe wylewy.... To właśnie one zaniepokoiły rodziców i były przyczyną wizyty u lekarza...

Od tego dnia życie całej rodziny Mikołajka to koszmar...  Po pilnie wykonanym usg zapadła diagnoza...ZMIANA GUZOWATA W OKOLICY NADBRZUSZA I ŚRÓDBRZUSZA SIĘGAJĄCA OKOLICY PĘPKA O OBJĘTOŚCI 350 ML !!!

Mikołajek w trybie pilnym został przyjęty na oddział onkologii  w Kielcach gdzie przyjął pierwsze wlewy chemii. Obecnie jest w USD w Krakowie, Klinika Onkologii i Hematologi Dziecięcej - odcinek niemowlęcy.

Mikołajek przyjmuje leki obniżające ciśnienie oraz chemię. Czekają go badania, które pomogą podjąć decyzję o usunięciu guza.

Na razie lekarze nie wiedzą, jak guz i pozostałe jego ogniska zareagują  na podawaną chemię... W przyszłości może być mowa o immunoterapii... 

Modlimy się o to, by Mikołajek dał radę... Teraz, to wyścig z czasem...

Mikołajek walczy w szpitalu a my musimy zrobić wszystko, by zapewnić mu potrzebne leczenie! Na chwilę obecną nie wiemy jaka kwota może być potrzebna aby zapewnić Misiowi najlepsze leczenie, ale z rozmowy z rodzicami innych dzieci wiemy, ze mogą to być setki tysięcy złotych !!! 

Rodzice Mikołajka są przerażeni, bo takie pieniądze są poza ich zasięgiem,  dlatego zwracamy się do Was, ludzi o wielkich sercach, z prośbą o pomoc dla małego Mikołajka. Pomóżcie mu w walce o życie !!!

Fundacja „Bo w nas jest moc” prowadzi zbiórkę funduszy na pokrycie kosztów związanych z leczeniem Mikołajka. 

Wierzymy, że na świecie są ludzie, którzy nie pozostaną obojętni na los małego Misia, któremu przyszło zmierzyć się z tak groźnym i bezwzględnym przeciwnikiem.... Prosimy, przyłącz się do walki o życie dziecka...

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJEMY !!!!    


Aktualizacje


 • Fundacja Bo w Nas jest Moc - awatar

  Fundacja Bo w Nas jest Moc

  21.01.2022
  21.01.2022

  Kochani Przyjaciele Mikołajka... Niestety, żadna klinika, która otrzymała dokumenty Misia, nie podejmie się Jego leczenia 🙁 🙁 🙁 Decyzją Rodziców, zamykamy dzisiaj zbiórkę prowadzoną na leczenie Mikołajka 💔, a tym samym prosimy o niewystawianie licytacji dla Misia. 💔💔💔 BARDZO PROSIMY O USZANOWANIE DECYZJI RODZICÓW 💔💔💔

Komentarze


 • Maria - awatar

  Maria

  19.01.2022
  19.01.2022

  Kochane, śliczne Dzieciątko! Życzę Tobie, a także Twojej rodzinie wszelkiego Bożego Błogosławieństwa, potrzebnych Łask, ludzkiego dobra i życzliwości. Życzę uzbierania 100% kwoty i pomyślnego leczenia. Żyj jak najdłużej, Mikołaju!

 • Aldona Siwiecka - awatar

  Aldona Siwiecka

  19.01.2022
  19.01.2022

  ❤❤❤

 • Adam Gotowicki - awatar

  Adam Gotowicki

  18.01.2022
  18.01.2022

  Walcz Kochany MIKI Nie Dawaj Się Skarbie!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.2022
  18.01.2022

  Koszmarny Karolek

 • wojtek - awatar

  wojtek

  18.01.2022
  18.01.2022

  Zdrowia!!!!!!!!!!!!!

978 980 zł  z 1 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 303 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 24 303

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Tapir - awatar
Tapir
20
Kamila Płociniczak - awatar
Kamila Płociniczak
45
Arkadiusz Brodowicz - awatar
Arkadiusz Brodowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Jolanta Gudkiewicz - awatar
Jolanta Gudkiewicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij