Zbiórka MiKOŁAJEK KONTRA RAK - zdjęcie główne

MiKOŁAJEK KONTRA RAK

331 991 zł  z 750 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 360 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Walka o życie dziecka !!!

Mały Mikołajek ma dopiero 10 miesięcy a już musi walczyć o swoje życie.... Przeciwnik, z którym przyszło mu się zmierzyć to RAK !!! Neuroblastoma IV stopień.....                

Guz pierwotny zlokalizowany jest w jamie brzusznej z przerzutami do szpiku, kości, płuc i oczodołów. Stan Mikołajka jest bardzo poważny.

Do maja tego roku Mikołajek rozwijał się jak każde dziecko, a rodzice nie zauważyli nic niepokojącego. Do dnia, w którym pojawiły się w okolicach oczu Mikołajka krwawe wylewy.... To właśnie one zaniepokoiły rodziców i były przyczyną wizyty u lekarza...

Od tego dnia życie całej rodziny Mikołajka to koszmar...  Po pilnie wykonanym usg zapadła diagnoza...ZMIANA GUZOWATA W OKOLICY NADBRZUSZA I ŚRÓDBRZUSZA SIĘGAJĄCA OKOLICY PĘPKA O OBJĘTOŚCI 350 ML !!!

Mikołajek w trybie pilnym został przyjęty na oddział onkologii  w Kielcach gdzie przyjął pierwsze wlewy chemii. Obecnie jest w USD w Krakowie, Klinika Onkologii i Hematologi Dziecięcej - odcinek niemowlęcy.

Mikołajek przyjmuje leki obniżające ciśnienie oraz chemię. Czekają go badania, które pomogą podjąć decyzję o usunięciu guza.

Na razie lekarze nie wiedzą, jak guz i pozostałe jego ogniska zareagują  na podawaną chemię... W przyszłości może być mowa o immunoterapii... 

Modlimy się o to, by Mikołajek dał radę... Teraz, to wyścig z czasem...

Mikołajek walczy w szpitalu a my musimy zrobić wszystko, by zapewnić mu potrzebne leczenie! Na chwilę obecną nie wiemy jaka kwota może być potrzebna aby zapewnić Misiowi najlepsze leczenie, ale z rozmowy z rodzicami innych dzieci wiemy, ze mogą to być setki tysięcy złotych !!! 

Rodzice Mikołajka są przerażeni, bo takie pieniądze są poza ich zasięgiem,  dlatego zwracamy się do Was, ludzi o wielkich sercach, z prośbą o pomoc dla małego Mikołajka. Pomóżcie mu w walce o życie !!!

Fundacja „Bo w nas jest moc” prowadzi zbiórkę funduszy na pokrycie kosztów związanych z leczeniem Mikołajka. 

Wierzymy, że na świecie są ludzie, którzy nie pozostaną obojętni na los małego Misia, któremu przyszło zmierzyć się z tak groźnym i bezwzględnym przeciwnikiem.... Prosimy, przyłącz się do walki o życie dziecka...

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJEMY !!!!    


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Bo w Nas jest Moc - awatar

  Fundacja Bo w Nas jest Moc

  18.11.2021
  18.11.2021

  Kochani Przyjaciele Mikołajka ♥️♥️♥️ Jesteśmy zmuszeni podwyższyć kwotę zbiórki na leczenie Mikołajka... Jak pewnie już wiecie, ostatnie badania scyntografii wykazały przerzuty w całym ciałku chłopca.... Jest bardzo źle... Lekarze planują po chemii poddać Mikołajka immunoterapii, której trzy dawki będą refundowane - reszta niestety już nie... Trzeba będzie za nie zapłacić. Lekarze oceniają, że może to być kolejne trzy dawki lub więcej - wszystko zależy od stanu Mikołajka. Po 3 cyklach immunoterapii będą wykonane badania, które mają pokazać czy nowotwór odpowiada na leczenie. wtedy okaże się, ile jeszcze dawek będzie potrzeba. Po zakończeniu immunoterapii Mikołajka będzie czekał przeszczep komórek macierzystych, następnie radioterapia i następna immunoterapia. Lekarze oceniają, iż może być też potrzebne leczenie MIBG, które jest wykonywane w Niemczech. W czasie leczenia Mikołajka drastycznie wzrosły koszty związane środków higienicznych (pieluszek, chusteczek nawilżanych) oraz mleka, gdyż Mikołajek nie przyjmuje obecnie żadnych innych pokarmów. Błagamy Boga, aby Mikołajek wytrzymał to wszystko, czego niejeden z nas nie mógłby udźwignąć... Prosimy ludzi o dobrych sercach aby wstawili się u Pana za Mikołajkiem i wsparli naszą zbiórkę na jego leczenie... Mikołajek nie poddaje się a my, my walczymy razem z Nim ♥️ PROSIMY O DALSZĄ POMOC MIKOŁAJKOWI ♥️♥️♥️

  Zdjęcie aktualizacji 82 301

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.11.2021
  27.11.2021

  Będzie dobrze !

 • Marta Nykaza w licytacja książki - awatar

  Marta Nykaza w licytacja książki

  27.11.2021
  27.11.2021

  ♥️♥️♥️

 • Lena - awatar

  Lena

  27.11.2021
  27.11.2021

  3mam kciuki żeby Mikołaj wyzdrowiał pozdrawiam 😉

 • Monika Cegłowska - awatar

  Monika Cegłowska

  27.11.2021
  27.11.2021

  Zdrówka Mikołajku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.11.2021
  27.11.2021

  Trzymaj się dziecinko💞

331 991 zł  z 750 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 360 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 8 360

Sylwia Kosno ozdoby choinkowe - awatar
Sylwia Kosno ozdoby choinkowe
30
Justyna Gołocińska za naklejki - awatar
Justyna Gołocińska za naklejki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aśka - awatar
Aśka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Zygadlewicz - awatar
Monika Zygadlewicz
20
Licytacja puzzle - awatar
Licytacja puzzle
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
711
EDYTA BOBOLA - awatar
EDYTA BOBOLA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij