Wakacje małej M. z Czeczenii

2 500 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Małgorzata Margola - awatar

Małgorzata Margola

Organizator zbiórki

Jestem Margola - Mama Kasi i przyszywana ciocia Milanki, małej uchodźczyni z Czeczenii.  W zeszłym roku zaprosiłyśmy Milanę do nas na wakacje, w tym roku również postanowiłam, że  spędzimy wspólne dwa tygodnie, choć sytuacja życiowa nieco mi się skomplikowała - ale nie chciałam zawieść małej. Ilość atrakcji, jakie mogę zaoferować, znacznie się zmniejszyła - chwilowo jestem bezrobotna. Nie chciałabym jednak, by wakacje były nudne - zapisałam dziewczynki na półkolonie w stadninie - jazdy konne, zabawy i czas tam spędzany bardzo się Milance w zeszłym roku podobał. Nie może też braknąć Energylandii - dziewczynki nie mogły się doczekać, aż dorosną powyżej 140 cm i oto ten wielki moment nadszedł - mogą korzystać ze wszystkich atrakcji!

Do realizacji tych planów potrzebna mi Wasza pomoc - wystarczą małe wpłaty, by udało się zrealizować plan. Jeśli zostanie coś więcej, Milana dostanie wyprawkę do szkoły - idzie do czwartej klasy. 

zbieram głównie wśród znajomych, ale gdyby ktoś inny chciał sprawić frajdę małej, bardzo inteligentnej i bystrej dziewczynce, która uciekała do Polski jak do Ziemi Obiecanej - będę wdzięczna za każdą złotówkę. 

Komentarze


 • Adam Plaszczyca - awatar

  Adam Plaszczyca

  11.08.2019
  11.08.2019

  ...i na wyprawkę też niech będzie.

  • Małgorzata Margola - awatar

   Małgorzata Margola - Organizator zbiórki

   11.08.2019
   11.08.2019

   Adam, dziękuję za hojność, BARDZO doceniam :-)

 • Adam Plaszczyca - awatar

  Adam Plaszczyca

  11.08.2019
  11.08.2019

  No, to masz na równo do 1100 ;)

  • Małgorzata Margola - awatar

   Małgorzata Margola - Organizator zbiórki

   11.08.2019
   11.08.2019

   Pójdziesz do nieba cy cóś ;-)

2 500 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Małgorzata Margola - awatar

Małgorzata Margola

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
89
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Tucholska - awatar
Agnieszka Tucholska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
50
Dominika Trochanowicz - awatar
Dominika Trochanowicz
20
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij