Wakacje małej M. z Czeczenii

2 500 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Małgorzata Margola - awatar

Małgorzata Margola

Organizator zbiórki

Jestem Margola - Mama Kasi i przyszywana ciocia Milanki, małej uchodźczyni z Czeczenii.  W zeszłym roku zaprosiłyśmy Milanę do nas na wakacje, w tym roku również postanowiłam, że  spędzimy wspólne dwa tygodnie, choć sytuacja życiowa nieco mi się skomplikowała - ale nie chciałam zawieść małej. Ilość atrakcji, jakie mogę zaoferować, znacznie się zmniejszyła - chwilowo jestem bezrobotna. Nie chciałabym jednak, by wakacje były nudne - zapisałam dziewczynki na półkolonie w stadninie - jazdy konne, zabawy i czas tam spędzany bardzo się Milance w zeszłym roku podobał. Nie może też braknąć Energylandii - dziewczynki nie mogły się doczekać, aż dorosną powyżej 140 cm i oto ten wielki moment nadszedł - mogą korzystać ze wszystkich atrakcji!

Do realizacji tych planów potrzebna mi Wasza pomoc - wystarczą małe wpłaty, by udało się zrealizować plan. Jeśli zostanie coś więcej, Milana dostanie wyprawkę do szkoły - idzie do czwartej klasy. 

zbieram głównie wśród znajomych, ale gdyby ktoś inny chciał sprawić frajdę małej, bardzo inteligentnej i bystrej dziewczynce, która uciekała do Polski jak do Ziemi Obiecanej - będę wdzięczna za każdą złotówkę. 

Komentarze


 • Adam Plaszczyca - awatar

  Adam Plaszczyca

  11.08.2019
  11.08.2019

  ...i na wyprawkę też niech będzie.

  • Małgorzata Margola - awatar

   Małgorzata Margola - Organizator zbiórki

   11.08.2019
   11.08.2019

   Adam, dziękuję za hojność, BARDZO doceniam :-)

 • Adam Plaszczyca - awatar

  Adam Plaszczyca

  11.08.2019
  11.08.2019

  No, to masz na równo do 1100 ;)

  • Małgorzata Margola - awatar

   Małgorzata Margola - Organizator zbiórki

   11.08.2019
   11.08.2019

   Pójdziesz do nieba cy cóś ;-)

2 500 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Małgorzata Margola - awatar

Małgorzata Margola

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
89
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Tucholska - awatar
Agnieszka Tucholska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
50
Dominika Trochanowicz - awatar
Dominika Trochanowicz
20
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij