Wakacje małej M. z Czeczenii

2 500 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Małgorzata Margola - awatar

Małgorzata Margola

Organizator zbiórki

Jestem Margola - Mama Kasi i przyszywana ciocia Milanki, małej uchodźczyni z Czeczenii.  W zeszłym roku zaprosiłyśmy Milanę do nas na wakacje, w tym roku również postanowiłam, że  spędzimy wspólne dwa tygodnie, choć sytuacja życiowa nieco mi się skomplikowała - ale nie chciałam zawieść małej. Ilość atrakcji, jakie mogę zaoferować, znacznie się zmniejszyła - chwilowo jestem bezrobotna. Nie chciałabym jednak, by wakacje były nudne - zapisałam dziewczynki na półkolonie w stadninie - jazdy konne, zabawy i czas tam spędzany bardzo się Milance w zeszłym roku podobał. Nie może też braknąć Energylandii - dziewczynki nie mogły się doczekać, aż dorosną powyżej 140 cm i oto ten wielki moment nadszedł - mogą korzystać ze wszystkich atrakcji!

Do realizacji tych planów potrzebna mi Wasza pomoc - wystarczą małe wpłaty, by udało się zrealizować plan. Jeśli zostanie coś więcej, Milana dostanie wyprawkę do szkoły - idzie do czwartej klasy. 

zbieram głównie wśród znajomych, ale gdyby ktoś inny chciał sprawić frajdę małej, bardzo inteligentnej i bystrej dziewczynce, która uciekała do Polski jak do Ziemi Obiecanej - będę wdzięczna za każdą złotówkę. 

Komentarze


 • Adam Plaszczyca - awatar

  Adam Plaszczyca

  11.08.19
  11.08.19

  ...i na wyprawkę też niech będzie.

  • Małgorzata Margola - awatar

   Małgorzata Margola - Organizator zbiórki

   11.08.19
   11.08.19

   Adam, dziękuję za hojność, BARDZO doceniam :-)

 • Adam Plaszczyca - awatar

  Adam Plaszczyca

  11.08.19
  11.08.19

  No, to masz na równo do 1100 ;)

  • Małgorzata Margola - awatar

   Małgorzata Margola - Organizator zbiórki

   11.08.19
   11.08.19

   Pójdziesz do nieba cy cóś ;-)

2 500 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Małgorzata Margola - awatar

Małgorzata Margola

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
89
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Tucholska - awatar
Agnieszka Tucholska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
50
Dominika Trochanowicz - awatar
Dominika Trochanowicz
20
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij