Zbiórka operacja konia - Mili - zdjęcie główne

operacja konia - Mili

16 101 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby
Eliza Gluba - awatar

Eliza Gluba

Organizator zbiórki

Pomóżcie mi uratować moją przyjaciółkę... Mili jest moim koniem 18 lat.  Jej  narodziny otarły się o cud, dlatego otrzymała hiszpańskie imię Milagros. Jest córką naszej ukochanej klaczy, która była z moją rodziną 20 lat, dożyła 29, więc Mili też czeka długie życie. Niestety cierpi na zwyrodnienie stawu koronowego przedniej nogi i konieczna jest operacja - inaczej pozostaje kaleką z groźbą eutanazji, gdy przeciąży zdrową nogę. Całym sercem nie chcę już dłużej patrzeć na jej nieszczęście. 

Pomóc Mili może współczesna medycyna - ma 80% szans na odzyskanie zdrowia - wtedy znów będzie biegać i będzie szczęśliwa żyjąc bez bólu. Ta operacja to zespolenie mało ruchomego stawu tuż nad kopytem - taki weterynaryjny standard, na który mnie nie stać. 

Mam jeszcze 4 konie, wszystkie przekroczyły 20 lat, całe życie są ze mną. Prowadzę niewielką, kameralną stajnię - to mój dom, świat pełen wartości i ideałów. Konie odwdzięczyły mi się za dobre życie. Nie pracowały ciężko, biegały po okolicznych lasach od źrebaka, potem woziły stałe grono gości. Mili była doskonałą profesorką dla wielu dzieci. Jest delikatna i wrażliwa, ostrożna, nie potrzebuje wędzidła. Zawsze uszy do przodu i oczy jak u sarny. To wesoły konik. Obiecałam im wszystkim szczęśliwą starość i opiekę, nie potrafię inaczej.

Psy mam ze schroniska i znajdy, koty podrzucone. Sterylizuję i leczę. Zawsze starałam się być samodzielna, ale dla Milagros naprawdę potrzebuję pomocy - od Was. Też wielokrotnie dokładam się do zbiórek, które ujmą mnie za serce...

Nie mogłam się zebrać do tej prośby, byłam załamana - jak prosić o pieniądze znajomych i obcych - ale robię to dla niej. I dla mojego świata, który znów czeka na cud, na dobrych ludzi. Gdzieś głęboko w sercu widzę ją galopującą radośnie jak dawniej...

Komentarze


 • Joanna Puchowska APTEKA GALEN - awatar

  Joanna Puchowska APTEKA GALEN

  01.09.2021
  01.09.2021

  Zrobiłam zbiórkę w pracy i dorzuciłam też oczywiście coś od siebie. wierzę, że wszystko się uda!!!!

 • Michał Biskupski - awatar

  Michał Biskupski

  21.08.2021
  21.08.2021

  https://youtu.be/O8FG9aQQVHM

 • Ciocia Basia I Rob - Od Kasi E :) - awatar

  Ciocia Basia I Rob - Od Kasi E :)

  20.08.2021
  20.08.2021

  ❤️

 • Magda - awatar

  Magda

  19.08.2021
  19.08.2021

  Kto jak nie my?? Eliza damy radę 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.08.2021
  15.08.2021

  ❤️

16 101 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby
Eliza Gluba - awatar

Eliza Gluba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 173

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata Gensler - awatar
Małgorzata Gensler
100
Ola Ciszyńska - awatar
Ola Ciszyńska
636
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Beata Gąsiorowska - awatar
Beata Gąsiorowska
100
Gosia - awatar
Gosia
250
Renata - awatar
Renata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij