Zbiórka Milion dla Żołnierzy - zdjęcie główne

Milion dla Żołnierzy

1 111 352 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 500 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 


Szanowni Państwo!

Nasza poprzednia zbiórka, przerosła wszelkie oczekiwania. Dzięki Wam zebraliśmy ponad pół miliona złotych, za które kupiliśmy kilkaset kompletów zimowej odzieży niezbędnej na froncie.

Nasz transport dotarł w bezpośrednie sąsiedztwo linii frontu za Charkowem, w dniu polskiego Narodowego Święta Niepodległości, w tym samym okresie, w którym zaczęły występować pierwsze mrozy i opady śniegu.
Ukraińscy żołnierze szczególnie docenili zimowe obuwie, które okazało się remedium dla ich frontowych wyzwań.

Od kilku dni internet oraz media obiegają zdjęcia linii frontu w okolicach Bachmutu. Błoto, śnieg oraz przymrozki to wyzwania, z którymi codziennie mierzą się obrońcy Ukrainy.

Nasza Fundacja została ponownie oficjalnie poproszona przez Jednostkę Wojskową A2573 oraz White Berets - Rivne o wsparcie ich działań.

Tłumaczenie dokumentu Jednostki A2573

FUNDACJA NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA OBRONNOŚCI KRAJU

«ŻELAZNY»

Ul Klonowa 32 40-168 Katowice

Na potrzeby  3 Samodzielnej Brygady Pancernej, która jest dyslokowana w obwodzie charkowskim oraz na potrzeby wojowników, którzy znajdują się na froncie dla zabezpieczenia jedności terytorialnej i niepodległości Ukrainy na frontach bardzo prosimy Państwa o wsparcie w uzyskaniu pomocy humanitarnej w zaopatrzeniu wyposażeniem wojskowym:
- bielizna termoaktywna
- zimowe rękawice taktyczne
- kurtki zimowe
- zimowe obuwie
- skarpety termiczne
- śpiwory zimowe
- karimaty
- generatory elektryczne i mobilne stacje dla ładowania
- termowizory

Dowódca Jednostki Wojskowej A2573
Roman Szeremet

Tłumaczenie dokumentu BIałych Beretów

Drodzy Przyjaciele!

W związku z agresją Federacji Rosyjskiej na Ukrainę nasza Organizacja „Białe Berety - Równe” rozmieszcza polowe punkty stabilizacji oraz buduje system pomocy medycznej dla rannych żołnierzy, oraz ludności cywilnej w Równem, oraz na jego obrzeżach, na wypadek agresji w tym rejonie. Prosimy o wsparcie naszych działań, poprzez dostarczenie nam poniższych przedmiotów:

Kamizelki kuloodporne
Hełmy
Rękawiczki taktyczne
Okulary taktyczne
Opaski uciskowe węzłowe
ITClamps - klamry do zamykania ran.
Przewodniczący Iurii Tarasiuk

#miliondlazolnierzy

Link do poprzedniej zrzutki:
https://zrzutka.pl/d7b8jn

Komentarze


 • Krzysztof Szyprowski - awatar

  Krzysztof Szyprowski

  11.12.2022
  11.12.2022

  za Wolność Naszą i Waszą

 • Dziękuje Polsce i Polakam za wsparcie i pomoc! - awatar

  Dziękuje Polsce i Polakam za wsparcie i pomoc!

  11.12.2022
  11.12.2022

  Bardzo dziękuje każdemu z Was za to co robicie ❤️ za to ze otworzyliście swoje domy i serca dla nas! Za to ze pomagacie, wspieracie i jesteście z nami w taki ciężki czas. Chwała Polsce! 🇵🇱❤️🇺🇦

 • John Travolta - awatar

  John Travolta

  10.12.2022
  10.12.2022

  To też nasza wojna. I będzie ona wygrana.

 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  10.12.2022
  10.12.2022

  JEBAĆ PUTINA I JEGO RUSKI MIR. ABYŚCIE DO KOŃCA ROKU ZDECHŁY RUSKIE ŚWIRY NA UKRAIŃSKIEJ ZIEMI A NA KREMLU ABY KTOŚ W KOŃCU ODSTRZELIŁ TEGO SKURWYSYNA PUTINA. NIECH ŻYJE WIELKA POLSKA I WOLNA UKRAINA.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.12.2022
  10.12.2022

  Ebać ruskie onuce!!!

1 111 352 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 500 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 8 500

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Roman Piroman - awatar
Roman Piroman
177
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Zbyszek - awatar
Zbyszek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomasz M. - awatar
Tomasz M.
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij