Zbiórka VI Marsz Równości w Lublinie - zdjęcie główne

VI Marsz Równości w Lublinie

2 157 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Każdej z nas marzy się życie pełne spokoju i miłości, dlatego w tym roku zapraszamy na VI Marsz Równości w Lublinie, który przejdzie pod hasłem „Miłość, a nie wojna!“ Wydarzenie odbędzie się 01.06.2024.

Jeszcze do niedawna miałośmy nadzieję, że żyjemy w czasach, w których konflikty, wojny i nienawiść będą powoli znikać z naszego świata. Lecz atak Rosji na Ukrainę oraz zaostrzająca się wojna w Palestynie sprawiły, że nasze poczucie stabilności, bezpieczeństwa i progresji praw człowieka zostało rozbite. Dlatego tegoroczny marsz chcemy zadedykować nie tylko prawom osób LGBTQIAP+, ale również pokojowi i wolności od wszelkich wojen.

Organizacja Marszu wiąże się z ogromnym wkładem finansowym, a niestety nie wszystkie wydatki jesteśmy w stanie pokryć same. Wesprzyj nas, abyśmy mogły uczynić to wydarzenie najlepszym, jak tylko możliwe!

Zbieramy pieniądze na:

 • Wynajem auta i nagłośnienia

 • Dekoracje

 • Przygotowanie okolicznościowych gadżetów

 • Wydruk bannerów na czoło marszu i samochód

 • Organizację wydarzeń podczas festiwalu dumy

Jako oficjalnie zarejestrowane stowarzyszenie prowadzimy pełną księgowość i zdajemy coroczne sprawozdania finansowe. Jeśli uda nam się uzbierać więcej niż zakłada zbiórka, pozostałe pieniądze przeznaczymy na cele statutowe stowarzyszenia.

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Dar. - awatar

  Dar.

  21.05.2024
  21.05.2024

  Lublin queers let’s gooo

 • Kasia - awatar

  Kasia

  19.05.2024
  19.05.2024

  dzięki że organizujecie to super wydarzenie 🏳️‍🌈

2 157 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Natalia płyta - awatar
Natalia płyta
30
Hubert Kulesza - awatar
Hubert Kulesza
250
Szpona - awatar
Szpona
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz - awatar
Łukasz
200
Julka - awatar
Julka
150
Magda - awatar
Magda
5
Natalia - awatar
Natalia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
kas(kas) - awatar
kas(kas)
17

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij