Zbiórka szansa na zdrowie - zdjęcie główne

szansa na zdrowie

214 148 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 573 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Miron Zyzak - awatar

Miron Zyzak

Organizator zbiórki

Mam na imię Miron. Mam żonę i dwoje dzieci: 11-letnią Julkę i 9-letniego Kubusia. Walczę z nawrotem raka jelita grubego i proszę Państwa o pomoc w wygraniu tej walki.

Do roku 2018 moje życie wyglądało całkiem normalnie.  Spełniałem się zawodowo jako nauczyciel w zespole szkół, grałem na instrumentach klawiszowych w zespole muzycznym, a także byłem organistą w kościele. W kwietniu 2018 otrzymałem diagnozę, która zawaliła mi cały świat: rak jelita grubego.

W maju tego samego roku, tydzień przed Pierwszą Komunią Świętą córeczki, przeszedłem w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy operację wycięcia ogromnego guza. Wycięto ok.  17 cm guza wraz z marginesem jelita oraz kilkanaście węzłów chłonnych, w których stwierdzono przerzuty. Następnie poddałem się chemioterapii, która trwała pół roku.

Po wszystkim sytuacja wyglądała całkiem dobrze, nie stwierdzono nawrotu choroby i mogłem powrócić do „normalnego” życia.

Jednak we wrześniu 2020 roku dostałem od losu kolejny cios. Tomograf wykazał wznowę nowotworu w jelicie grubym. Na zdjęciu widoczny był 1 guz, jednak w trakcie operacji  w październiku 2020 okazało się, że są kolejne 2 guzy na jelicie cienkim i otrzewnej.

W grudniu, dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia, wyniki kontrolnego tomografu pokazały  4 nieoperacyjne guzy na wątrobie.

Po konsultacji onkologicznej zostałem skierowany na chemioterapię paliatywną.

Doradzono mi również poddanie się terapii komórkami macierzystymi, która niestety nie jest refundowana. Koszty takiej terapii znacznie przekraczają możliwości finansowe mojej rodziny, całość terapii wraz z niezbędnymi konsultacjami  oraz suplementacją wynosi ok. 300 tys. zł.

Rak to ogromne piętno, a walka z nim to nie lada wyzwanie. Jednak wierzę głęboko, że dzięki Państwa pomocy uda mi się pokonać chorobę i cieszyć się zdrowiem i życiem rodzinnym. Za każdą wpłatę z serca dziękuję i życzę dużo zdrowia w tym trudnym czasie!

Miron z Rodziną

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Natalia Grzechowiak - awatar

  Natalia Grzechowiak

  02.09.21
  02.09.21

  Licytacja 4 książki

 • Monika Tylek - awatar

  Monika Tylek

  01.09.21
  01.09.21

  Rower

 • Klaudyna Rabinek - awatar

  Klaudyna Rabinek

  26.08.21
  26.08.21

  Licytacja książka

 • Monika Tomaszewska - awatar

  Monika Tomaszewska

  21.08.21
  21.08.21

  Zdrowia!

 • Grażyna Kołtoniak - awatar

  Grażyna Kołtoniak

  09.07.21
  09.07.21

  Woda toaletowa męska Avon

214 148 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 573 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Miron Zyzak - awatar

Miron Zyzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 573

Gabi - awatar
Gabi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Daniel - awatar
Daniel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij