Zbiórka Misia zbiera na usunięcie guza. - zdjęcie główne

Misia zbiera na usunięcie guza.

735 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

MISIA mieszka w melinie pijackiej w centrum Skarżyska. Całymi dniami siedzi na ulicy z jedynym opiekunem, jakiego jej los wyznaczył -  starym człowiekiem, alkoholikiem. Opiekun, kiedy jest trzeźwy, przypomina sobie o Misi i "bardzo ją kocha". Ale nieczęsto bywa trzeźwy. Misię dokarmiają sąsiedzi. Czasami siedzi na ulicy cały dzień , a bywa , że i w nocy, kiedy jej pan nie może trafić do mieszkania. Czasami dostaje coś do jedzenia, a czasami o niej zapomną.. Misia wie, że jak jest jedzenie, to trzeba jeść, dlatego nie wygląda źle, robi zapasy. Mieszkanie jest ogrzewane, ale nie ma prądu ani wody. Niestety Misia ma rozległego guza i przepuklinę listwy mlecznej. Po wielu staraniach udało nam się uzyskać zgodę (!!!) właściciela na zbadanie i zdiagnozowanie suczki. Misia ma 15 lat, ale guz bardzo jej przeszkadza w chodzeniu a przepuklina boli.  Napięta skóra grozi pęknięciem. Operacja ma się odbyć 27 stycznia w klinice Pankracy w Radomiu.  Prosimy o pomoc w opłaceniu zabiegu i rehabilitacji. Być może nie uda się wyciąć wszystkiego za jednym razem, ponieważ guzów jest kilka. Dobra wiadomość jest taka, że nie ma przerzutów. Po operacji Misia będzie pod opieką naszej fundacji. Jest cudowną, grzeczną i bardzo spragnioną ciepła i miłości sunieczką.  

27.01.2017

MISIA jest już w siedzibie fundacji, za godzinę jedziemy do kliniki. Sunia poczuła się świetnie w ciepłym domu, gdzie są inne, szczęśliwe pieski. Trzymajmy kciuki, żeby wszystko poszło dobrze. Będziemy meldować tutaj i na naszej stronie face book. Wszystkim, którzy dotąd MISIĘ wsparli datkiem, ogromnie dziękujemy.  Po wyzdrowieniu MISIA pojedzie do domowego hoteliku.

MISIA jest już po operacji, jeśli wszystko pójdzie dobrze, a na razie  nie ma podstaw by sądzić inaczej -  dzisiaj - 29 stycznia,MISIA zacznie nowe życie i nie wróci już do meliny. Wszystkim darczyńcom pięknie dziękujemy!!! Będziemy meldować co dalej z sunią.

Aktualizacje


 • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

  Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies

  10.02.2017
  10.02.2017

  Wszystkim bardzo dziękujemy za wpłaty. Dzisiaj Misia jedzie do zdjęcia szwów. Będzie ogłoszona do adopcji a do jej czasu pozostanie w siedzibie fundacji. Misia serdecznie wszystkich pozdrawia z kanapy.

  Zdjęcie aktualizacji 2 825

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • zuzik - awatar

  zuzik

  18.01.2017
  18.01.2017

  <3

735 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Gosia i Michał - awatar
Gosia i Michał
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hal Ogr - awatar
Hal Ogr
30
Urszula W.-W. - awatar
Urszula W.-W.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Alicja - awatar
Alicja
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij