Zbiórka Misiunia prosi o pomoc :) - zdjęcie główne

Misiunia prosi o pomoc :)

586 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Misia to delikatna 8-letnia sunia. Misia żyje w jednym z czterech stad, na które psy w Przytulisku są podzielone. Ten podział umożliwia stworzenie prawie bezkonfliktowych warunków życia psów i zapobiega powstaniu warunków „schroniskowych”. Stado, w którym żyje Misia składa się z dwóch grup, w których psiaki żyją na równych prawach. Jedną z grup tworzy właśnie Misia ze swoimi przyjaciółkami, Punią i Lissi. Sunie zamieszkują tylną części Przytuliska i są jak przysłowiowe papużki-nierozłączki.  <3  

Misia jest odważna wobec innych psiaków, ale nie ma w niej agresji. Lubi ruch i bardzo dużo czasu spędza na przemierzaniu terenu Przytuliska. W stosunku do ludzi Misia jest bardzo czujna i niestety nieufna. 

Misia nie ma wirtualnego Opiekuna, dlatego bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu Misiulki :) To już seniorka, która wymaga specjalnej opieki.

Dziękujemy BARDZO za pomoc dla tej kochanej, nieśmiałej suni <3


Komentarze


 • Kaj Stoner - awatar

  Kaj Stoner

  28.02.18
  28.02.18

  Duzo glaskow i milosci dla sunieczki!

  • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

   Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - Organizator zbiórki

   08.03.18
   08.03.18

   Dziękujemy :)

586 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

A.C. - awatar
A.C.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kaj Stoner - awatar
Kaj Stoner
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adam - awatar
Adam
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
kr.k. - awatar
kr.k.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij