Zbiórka Misiunia prosi o pomoc :) - zdjęcie główne

Misiunia prosi o pomoc :)

586 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Misia to delikatna 8-letnia sunia. Misia żyje w jednym z czterech stad, na które psy w Przytulisku są podzielone. Ten podział umożliwia stworzenie prawie bezkonfliktowych warunków życia psów i zapobiega powstaniu warunków „schroniskowych”. Stado, w którym żyje Misia składa się z dwóch grup, w których psiaki żyją na równych prawach. Jedną z grup tworzy właśnie Misia ze swoimi przyjaciółkami, Punią i Lissi. Sunie zamieszkują tylną części Przytuliska i są jak przysłowiowe papużki-nierozłączki.  <3  

Misia jest odważna wobec innych psiaków, ale nie ma w niej agresji. Lubi ruch i bardzo dużo czasu spędza na przemierzaniu terenu Przytuliska. W stosunku do ludzi Misia jest bardzo czujna i niestety nieufna. 

Misia nie ma wirtualnego Opiekuna, dlatego bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu Misiulki :) To już seniorka, która wymaga specjalnej opieki.

Dziękujemy BARDZO za pomoc dla tej kochanej, nieśmiałej suni <3


Komentarze


 • Kaj Stoner - awatar

  Kaj Stoner

  28.02.2018
  28.02.2018

  Duzo glaskow i milosci dla sunieczki!

  • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

   Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - Organizator zbiórki

   08.03.2018
   08.03.2018

   Dziękujemy :)

586 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

A.C. - awatar
A.C.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kaj Stoner - awatar
Kaj Stoner
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adam - awatar
Adam
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
kr.k. - awatar
kr.k.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij