Zbiórka Misia i Rudzik dla Kociarni - zdjęcie główne

Misia i Rudzik dla Kociarni

3 390 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Ostatnie dni przyniosły tyle złego, że chcemy przekłuć na coś dobrego. Musimy. Inaczej - jak znaleźć sens w działaniu ? 

Misia zmarła. Rudzik, którego Misia uratowała jak był jeszcze małym kociakiem i wychowała jak swoje dziecko, dziś odszedł na FIP.

Być może przeczuwał, że coś złego dzieje się z Misią, stres obniżył odporność... rozwinęła się najgorsza z najgorszych chorób. Choroba nieuleczalna, zbierająca bezlitosne żniwo.

Gdy Misia zachorowała, nie było momentu zawahania. Trzeba było robić wszystko, co tylko można aby jej pomóc. Tak samo działaliśmy jak zachorował Rudzik.
Lekarstwa, wizyty u weterynarza, specjalna karma, badania.... musieliśmy mieć pełen obraz sytuacji aby wiedzieć jak walczyć. Musieliśmy wykorzystać wszystkie możliwe sposoby aby ich wyciągnąć z choroby.
 
Niestety nie udało się. Ich już nie ma. Długo jeszcze nie będziemy mogli się z tym pogodzić. Została pustka, której nie zastąpi żaden kolejny kot. Czasem w życiu pojawiają się zwierzaki wyjątkowe. Nie do zastąpienia. One takie były. 

Misia poprzez swoją opiekuńczość - wychowała kolejne pokolenia mądrych kociaków, Rudzik za to chociażby że niejednego kota postawił na cztery łapy - będąc dawcą krwi.

Razem pomagali, pomagali sobie nawzajem, razem odeszli. 

Chcemy aby Kociarni patronowała Misia i Rudzik. Chcemy aby Misia i Rudzik nadal otaczały opieką potrzebujące koty, tak jak to robiły gdy były z nami.  W Kociarni takich potrzebujących kotów mamy dużo. 

Nie ma co ukrywać. Ich leczenie nadszarpnęło budżet Kociarni. Przed nami odrobaczenie ponad 30 kotów. Stale potrzebujemy karmy - suchej i mokrej, żwirku, środków czystości.

Dlatego organizujemy zbiórkę na pokrycie kosztów leczenia i bieżące wydatki. 

Bardzo prosimy, pomóżcie znaleźć nam siły i środki aby działać dalej.
Dziękujemy.

Kociarnia.

https://www.facebook.com/ostrodzkakociarnia/


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Lena Janicka - awatar

  Lena Janicka

  08.06.2019
  08.06.2019

  Aguś wszystkiego co najpiękniejsze. Żyj nam sto lat. 😊

 • Anna Krućko - awatar

  Anna Krućko

  08.06.2019
  08.06.2019

  Wszystkiego najlepszego Aga dla Ciebie i dla kotków. Jesteś cudowna , nie zmieniaj się aniele Ty i Lena .

 • Damian Wlizło - awatar

  Damian Wlizło

  04.06.2019
  04.06.2019

  Niech kotki żyją jak najlepiej, a bez Was się to nie uda, więc pomogę chociaż troszkę :)

3 390 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Dzo lama - awatar
Dzo lama
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jowita Lech - awatar
Jowita Lech
20
Ciocia I. - awatar
Ciocia I.
20
Lena Janicka - awatar
Lena Janicka
50
Agaa - awatar
Agaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hana - awatar
Hana
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Krućko - awatar
Anna Krućko
2 185

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij