Zbiórka Misia i Rudzik dla Kociarni - zdjęcie główne

Misia i Rudzik dla Kociarni

3 390 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Ostatnie dni przyniosły tyle złego, że chcemy przekłuć na coś dobrego. Musimy. Inaczej - jak znaleźć sens w działaniu ? 

Misia zmarła. Rudzik, którego Misia uratowała jak był jeszcze małym kociakiem i wychowała jak swoje dziecko, dziś odszedł na FIP.

Być może przeczuwał, że coś złego dzieje się z Misią, stres obniżył odporność... rozwinęła się najgorsza z najgorszych chorób. Choroba nieuleczalna, zbierająca bezlitosne żniwo.

Gdy Misia zachorowała, nie było momentu zawahania. Trzeba było robić wszystko, co tylko można aby jej pomóc. Tak samo działaliśmy jak zachorował Rudzik.
Lekarstwa, wizyty u weterynarza, specjalna karma, badania.... musieliśmy mieć pełen obraz sytuacji aby wiedzieć jak walczyć. Musieliśmy wykorzystać wszystkie możliwe sposoby aby ich wyciągnąć z choroby.
 
Niestety nie udało się. Ich już nie ma. Długo jeszcze nie będziemy mogli się z tym pogodzić. Została pustka, której nie zastąpi żaden kolejny kot. Czasem w życiu pojawiają się zwierzaki wyjątkowe. Nie do zastąpienia. One takie były. 

Misia poprzez swoją opiekuńczość - wychowała kolejne pokolenia mądrych kociaków, Rudzik za to chociażby że niejednego kota postawił na cztery łapy - będąc dawcą krwi.

Razem pomagali, pomagali sobie nawzajem, razem odeszli. 

Chcemy aby Kociarni patronowała Misia i Rudzik. Chcemy aby Misia i Rudzik nadal otaczały opieką potrzebujące koty, tak jak to robiły gdy były z nami.  W Kociarni takich potrzebujących kotów mamy dużo. 

Nie ma co ukrywać. Ich leczenie nadszarpnęło budżet Kociarni. Przed nami odrobaczenie ponad 30 kotów. Stale potrzebujemy karmy - suchej i mokrej, żwirku, środków czystości.

Dlatego organizujemy zbiórkę na pokrycie kosztów leczenia i bieżące wydatki. 

Bardzo prosimy, pomóżcie znaleźć nam siły i środki aby działać dalej.
Dziękujemy.

Kociarnia.

https://www.facebook.com/ostrodzkakociarnia/


Komentarze


 • Lena Janicka - awatar

  Lena Janicka

  08.06.2019
  08.06.2019

  Aguś wszystkiego co najpiękniejsze. Żyj nam sto lat. 😊

 • Anna Krućko - awatar

  Anna Krućko

  08.06.2019
  08.06.2019

  Wszystkiego najlepszego Aga dla Ciebie i dla kotków. Jesteś cudowna , nie zmieniaj się aniele Ty i Lena .

 • Damian Wlizło - awatar

  Damian Wlizło

  04.06.2019
  04.06.2019

  Niech kotki żyją jak najlepiej, a bez Was się to nie uda, więc pomogę chociaż troszkę :)

3 390 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Dzo lama - awatar
Dzo lama
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jowita Lech - awatar
Jowita Lech
20
Ciocia I. - awatar
Ciocia I.
20
Lena Janicka - awatar
Lena Janicka
50
Agaa - awatar
Agaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hana - awatar
Hana
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Krućko - awatar
Anna Krućko
2 185

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij