Misie pomagają, pomóż i Ty

7 350 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby

Z okazji Dnia Dziecka dołącz do zbiórki na nierefundowaną chemioterapię dla podopiecznych Fundacji Herosi. Aby wejść do akcji wystarczy wpłacić darowiznę w kwocie 30 zł. lub 40 zł. i dzięki temu otrzymać w podziękowaniu pięknego misia 🐻❤️

Zasady akcji #misiepomagaja są niezwykle proste:
1. Wpłacając 30 zł. darowizny otrzymasz małego misia (ok. 30 cm)
2. Wpłacając 40 zł. darowizny otrzymasz średniego misia (ok. 40 cm)

Po wykonaniu przelewu prosimy o wysłanie screenu z potwierdzeniem przelewu z tej strony na adres mailowy - [email protected] oraz podanie danych* do wysyłki kurierskiej:
- imię i nazwisko
- adres
- telefon dla kuriera
NA CO ZBIERAMY ŚRODKI?
Nasi podopieczni to mali pacjenci walczący z nowotworem kości z przerzutami na płuca i inne organy. Znajdują się pod opieką Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. W trakcie długotrwałego leczenia przechodzą wiele zabiegów operacyjnych oraz przyjmują liczne chemioterapie, by wrócić do zdrowia. W niektórych przypadkach jednak dotychczasowe sposoby leczenia farmakologicznego (chemioterapia refundowana przez NFZ) okazują się być nieskuteczne i konieczne jest podjęcie dodatkowej, innowacyjnej terapii mogącej uratować życie.

Niestety leki nowej generacji stosowane w terapii nie są refundowane przez NFZ, więc koszty leczenia muszą pokryć rodzice. Są to bardzo wysokie kwoty, które wykraczają poza ich możliwości finansowe. Koszt miesięcznej, innowacyjnej kuracji dla jednego dziecka, w zależności od przyjmowanego leku,  wieku i wagi dziecka wynosi ok. 2800-8000 złotych.

Dzięki Waszemu wsparciu, będziemy mogli im pomóc!

* Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów, dla których są podawane, czyli do wysyłki kurierskiej misia.

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  14.06.20
  14.06.20

  Powodzenia ♥️

 • Beata Grzybczak - awatar

  Beata Grzybczak

  13.06.20
  13.06.20

  Zdrówka życzę wszystkim podopiecznym :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.20
  10.06.20

  Mamy nadzieję, że uda Wam się zebrać potrzebna kwotę, A nawet więcej:)

 • LUMIKA - awatar

  LUMIKA

  09.06.20
  09.06.20

  Proszę o przekazanie misia dla podopiecznego Fundacji 🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.06.20
  08.06.20

  Dużo zdrowia dla dzieciaków. Bardzo piękny cel.oby takich więcej.

7 350 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby

Wpłaty: 122

Matylda i Tymon - awatar
Matylda i Tymon
80
Sebastian Smyk - awatar
Sebastian Smyk
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kubuś - awatar
Kubuś
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Beata Grzybczak - awatar
Beata Grzybczak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij