Misja Gambia dla dzieciaków

5 351 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Agata Ch - awatar

Agata Ch

Organizator zbiórki

Hi, my name is Agata Chybińska and I'm a tv reporter and  a photographer. Traveling is my passion. I visited Gambia for the first time in 2014, and since that time I'm  providing schools in remote villages with school supplies. If u would like to support this action, please make a donation <3

 facebook.com/misjagambia

Dzień dobry,

WYSYŁAM POMOCE SZKOLNE, BUTY I UBRANIA DLA DZIECIAKÓW Z  GAMBIJSKICH WIOSEK. BUDUJEMY TEŻ PLAC ZABAW!

Jestem dziennikarką, moją pasją są podróże, a od kilku lat zajmuję się działalnością charytatywną w Gambii.  Po mojej pierwszej wizycie, kiedy zobaczyłam ogrom biedy, zaniedbaną szkołę bez żadnych pomocy szkolnych, boisko, na którym nie można grać, bo szkoły nie stać nawet na jedną piłkę... dzieci, szczególnie dziewczynki, które oprócz chodzenia do szkoły, cały dzień tak naprawdę pracują - zajmują się rodzeństwem, dbają o ogród, piorą, gotują, sprzątają... Chciałam, żeby chociaż szkoła była dla tych dzieci miejscem, które jest kolorowe, kojarzy się z zabawą, pozwoli im cieszyć się nauką i dzięki nauce właśnie może polepszyć swoją przyszłość... Większość rodziców tych dzieci jest analfabetami, nie zawsze uważają edukację za istotną...Moje początkowe działania (przewożenie materiałów dla dzieciaków w walizkach, zbiórki na urodzinach:) rozrosły się do takich rozmiarów, że chciałabym poprosić o Wasze wsparcie.

BARDZO WAŻNE JEST DLA MNIE, ABY DZIECI DOSTAWAŁY RZECZY DO RĄK WŁASNYCH. Tak się dzieje przy każdej zbiórce - pomoce są na miejscu segregowane - każde dziecko w szkole dostaje pakiet dostosowany do potrzeb. 

Skąd mamy rzeczy? Od początku roku szkolnego organizowałam zbiórki w  polskich szkołach, podczas których pokazywałam filmy i opowiadałam dzieciakom o życiu codziennym ich rówieśników z Gambii. Zebrane materiały (prawie pół tony - pomoce szkolne i zabawki edukacyjne, książki, buty i ubrania oraz rowery!:) trzeba teraz wysłać transportem morskim.

  Oto na jakie cele zamierzamy przeznaczyć środki:
- transport morski dla wiosek Buiba Mandinka i Jali
- remont biblioteki w szkole w Jali (materiały budowlane)  i dostarczenie tam książek
- budowa kolejnego placu zabaw ( w Gambii można znaleźć wiele porzuconych opon, i to z nich zamierzamy budować, musimy jednak pokryć koszty przetransportowania ich do szkoły + koszty dodatkowych materiałów np. lin, farb, itp) 

Efekty moich wcześniejszych działań na fb, na stronie Misja Gambia.

Bardzo dziękuję za wsparcie :)


Aktualizacje


 • Agata Ch - awatar

  Agata Ch

  22.12.2017
  22.12.2017

  kolejne filmy z działań Misja Gambia na youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=ffoKVzMeyRA

Komentarze


 • Roksana Przyjemska - awatar

  Roksana Przyjemska

  07.01.2018
  07.01.2018

  Calym serduchem z wami !!!

 • Anna - awatar

  Anna

  02.01.2018
  02.01.2018

  Good luck and have fun on new playground! xxx

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.12.2017
  21.12.2017

  :)

 • KSC1906 - awatar

  KSC1906

  21.12.2017
  21.12.2017

  Damy radę.

 • mAuKi - awatar

  mAuKi

  19.12.2017
  19.12.2017

  Agata, pozdro!

5 351 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Agata Ch - awatar

Agata Ch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 69

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marta Dąbrowska - awatar
Marta Dąbrowska
100
DANUTA - awatar
DANUTA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
marta gallus - awatar
marta gallus
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
bozek - awatar
bozek
50
Kornelia - awatar
Kornelia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij