Misja Gambia dla dzieciaków

5 351 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Agata Ch - awatar

Agata Ch

Organizator zbiórki

Hi, my name is Agata Chybińska and I'm a tv reporter and  a photographer. Traveling is my passion. I visited Gambia for the first time in 2014, and since that time I'm  providing schools in remote villages with school supplies. If u would like to support this action, please make a donation <3

 facebook.com/misjagambia

Dzień dobry,

WYSYŁAM POMOCE SZKOLNE, BUTY I UBRANIA DLA DZIECIAKÓW Z  GAMBIJSKICH WIOSEK. BUDUJEMY TEŻ PLAC ZABAW!

Jestem dziennikarką, moją pasją są podróże, a od kilku lat zajmuję się działalnością charytatywną w Gambii.  Po mojej pierwszej wizycie, kiedy zobaczyłam ogrom biedy, zaniedbaną szkołę bez żadnych pomocy szkolnych, boisko, na którym nie można grać, bo szkoły nie stać nawet na jedną piłkę... dzieci, szczególnie dziewczynki, które oprócz chodzenia do szkoły, cały dzień tak naprawdę pracują - zajmują się rodzeństwem, dbają o ogród, piorą, gotują, sprzątają... Chciałam, żeby chociaż szkoła była dla tych dzieci miejscem, które jest kolorowe, kojarzy się z zabawą, pozwoli im cieszyć się nauką i dzięki nauce właśnie może polepszyć swoją przyszłość... Większość rodziców tych dzieci jest analfabetami, nie zawsze uważają edukację za istotną...Moje początkowe działania (przewożenie materiałów dla dzieciaków w walizkach, zbiórki na urodzinach:) rozrosły się do takich rozmiarów, że chciałabym poprosić o Wasze wsparcie.

BARDZO WAŻNE JEST DLA MNIE, ABY DZIECI DOSTAWAŁY RZECZY DO RĄK WŁASNYCH. Tak się dzieje przy każdej zbiórce - pomoce są na miejscu segregowane - każde dziecko w szkole dostaje pakiet dostosowany do potrzeb. 

Skąd mamy rzeczy? Od początku roku szkolnego organizowałam zbiórki w  polskich szkołach, podczas których pokazywałam filmy i opowiadałam dzieciakom o życiu codziennym ich rówieśników z Gambii. Zebrane materiały (prawie pół tony - pomoce szkolne i zabawki edukacyjne, książki, buty i ubrania oraz rowery!:) trzeba teraz wysłać transportem morskim.

  Oto na jakie cele zamierzamy przeznaczyć środki:
- transport morski dla wiosek Buiba Mandinka i Jali
- remont biblioteki w szkole w Jali (materiały budowlane)  i dostarczenie tam książek
- budowa kolejnego placu zabaw ( w Gambii można znaleźć wiele porzuconych opon, i to z nich zamierzamy budować, musimy jednak pokryć koszty przetransportowania ich do szkoły + koszty dodatkowych materiałów np. lin, farb, itp) 

Efekty moich wcześniejszych działań na fb, na stronie Misja Gambia.

Bardzo dziękuję za wsparcie :)


Aktualizacje


 • Agata Ch - awatar

  Agata Ch

  22.12.2017
  22.12.2017

  kolejne filmy z działań Misja Gambia na youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=ffoKVzMeyRA

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Roksana Przyjemska - awatar

  Roksana Przyjemska

  07.01.2018
  07.01.2018

  Calym serduchem z wami !!!

 • Anna - awatar

  Anna

  02.01.2018
  02.01.2018

  Good luck and have fun on new playground! xxx

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.12.2017
  21.12.2017

  :)

 • KSC1906 - awatar

  KSC1906

  21.12.2017
  21.12.2017

  Damy radę.

 • mAuKi - awatar

  mAuKi

  19.12.2017
  19.12.2017

  Agata, pozdro!

5 351 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Agata Ch - awatar

Agata Ch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 69

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marta Dąbrowska - awatar
Marta Dąbrowska
100
DANUTA - awatar
DANUTA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
marta gallus - awatar
marta gallus
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
bozek - awatar
bozek
50
Kornelia - awatar
Kornelia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij