Zbiórka Mistyczka-Alicja Lenczewska FILM - miniaturka zdjęcia

Mistyczka-Alicja Lenczewska FILM Jak założyć taką zbiórkę?

Mistyczka-Alicja Lenczewska FILM

89 166 zł  z 190 000 zł (Cel)
Wpłaciło 851 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
FILM POWOŁANY 2 Fundacja Filmowa Powołany - awatar

FILM POWOŁANY 2 Fundacja Filmowa Powołany

Organizator zbiórki

MISTYCZKA ALICJA LENCZEWSKA - NOWY FILM

I część kampanii crowdfundingowej na powstanie filmu "Mistyczka - Alicja Lenczewska"

Mistyczka - Alicja Lenczewska to powstający film opowiadający o mistyce życia duchowego przez pryzmat życia jednej z największych Polskich mistyczek XXI wieku - Alicji Lenczewskiej wraz z doświadczeniami innych, cenionych mistyków. Ta wyjątkowa osoba na przestrzeni kilkudziesięciu lat przeżywała osobiste spotkania z Jezusem notując ich treść. Choć przez pierwszą część życia żyła z dala od Kościoła to w wieku 51 lat przeżyła głębokie doświadczenie spotkania żywego Boga. Od tego momentu otrzymała wyjątkowy dar słyszenia i widzenia Jezusa. Niewiele osób zdawało sobie sprawę z jej nadnaturalnych spotkań, które trwały nieprzerwanie przez blisko 25 lat. Po jej śmierci w 2012 roku rękopisy zostały przekazane pod osąd Kościoła, który głosem powołanej komisji oświadczył, że mają niezwykłą teologiczną i duchową głębię i są w pełni zgodne z nauczaniem Kościoła Katolickiego. Za zgodą władz kościelnych zostały przekazane do druku sprzedając się w nakładzie kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy stając się dla ogromnej rzeszy ludzi duchowym kierownictwem i drogowskazem.

“To, co zapisujesz, jest po to, aby ludzie zrozumieli, że Ja chcę mówić do każdego, by pokierować nim, ustrzec od zła i wprowadzić na drogę zbawienia. Że jestem przy każdym człowieku, w każdej chwili jego życia. Że trzeba pragnąć Mnie usłyszeć, słuchać i wykonywać to, co wskazuję – pragnąć żyć według pouczeń Moich. “

Scenariusz filmu opowiada o mistyce życia duchowego przez pryzmat Alicji Lenczewskiej oraz innych cenionych mistyków. W osobistych notatkach mistyczki znajdujemy wiele porad rozwoju duchowego jak i również informacji na temat czasów ostatecznych. Sama Alicja pytając się Jezusa kim ma być słyszy odpowiedź - “prorokiem”. Będzie to dokument fabularyzowany, w którym w rolach głównych wystąpią wybitni Polscy aktorzy a w roli ekspertów uznani specjaliści z zakresu duchowości. W tworzenie scenariusza zaangażowała się rodzina i bliscy Alicji, którzy znali ją osobiście. Będzie to film o niesamowitej miłości, której moc może odmienić życie każdego człowieka.


Aby stworzyć ten wyjątkowy film potrzebujemy Twojej pomocy!

Wspólnie stworzyliśmy filmy POWOŁANY i POWOŁANY 2, które łącznie dotarły do milionów widzów. Nasza praca jest działaniem misyjnym i stąd nie była nastawiona na przynoszenie takich zysków, które mogłyby sfinansować kolejny tak duży projekt. Ważniejsze było dla nas to aby dotrzeć z Dobrą Nowiną do jak największej liczby osób. W obecnych czasach ciężko o dotowanie takich filmów, które rozwijają duchowość dlatego zwracamy się do Was o wsparcie i włączenie się w tą wielką ewangelizację! Na przestrzeni wieków byliśmy świadkami życia wielu mistyków. którzy prowadzili głębokie życie duchowe. Przez ich działanie Bóg przemieniał serca ludzi. Nie inaczej jest z postacią naszej rodaczki - Alicji Lenczewskiej. Chcemy zanieść ten przekaz do milionów ludzi na całym świecie. Bł. Carlo Acutis powiedział, że internet jest nowym kontynentem, na który trzeba wysłać misjonarzy. Zapraszamy Cię do tej wyjątkowej przygody!

Tworząc scenariusz planujemy również wersję w języku angielskim co pomoże nam dotrzeć do widzów za granicami naszego kraju. Ukażemy nieznane dotąd fakty z życia Alicji Lenczewskiej oraz przekażemy konkretne metody rozpoznawania głosu Stwórcy w naszym życiu. To będzie film pełny zwrotów akcji, humorystycznych momentów i wzruszających doświadczeń, które doprowadziły Alicję Lenczewską do narodzin dla Nieba w opinii świętości. To co jest dla nas wielkim darem to współczesność, w której żyła nasza bohaterka oraz dylematy społeczne, na które nadal są bardzo aktualne. Dużą część zapisków duchowych zajmuje opis końca czasu, w którym Jezus mówi: “ Trzeba ludziom pomagać. I trzeba się spieszyć, żeby zdążyli, zanim skończy się czas im dany. Zanim skończy się czas dany temu światu. Mało jest już tego czasu. Bardzo mało…”

Wspólnie z ponad 4000 darczyńcami udało nam się zrealizować filmy POWOŁANY oraz POWOŁANY 2, które obiegły cały świat docierając do milionów ludzi. Do tej pory otrzymujemy świadectwa przemian wielu osób. To nasz wspólny sukces, który pokazuje, że tworząc takie filmy mamy realny wpływ na kreowanie rzeczywistości wokół nas. Stoimy przed kolejnym wielkim wyzwaniem, które będzie odpowiadało na znaki czasu. Z powodu tematyki jaką poruszamy w filmach bardzo ciężko jest znaleźć finansowanie na takie projekty. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do współtworzenia tego wyjątkowego filmu. Przez ostatnie produkcje udało nam się przemienić wiele serc. Zróbmy to ponownie! Wspólnie!

Budżet filmu to blisko 1 500 000 zł, dlatego oprócz kampanii crowdfundingowej będziemy zapraszać firmy do objęcia i wsparcia produkcji. Nauczeni doświadczeniem chcemy zaprosić Państwa do udziału w kampanii filmu, która będzie podzielona na 3 etapy. Pierwszy etap to 190 000 zł, który pozwoli nam na pokrycie kosztów realizacji zdjęć dokumentalnych do filmu.

Pierwsze zebrane środki przeznaczymy na:

● stworzenie scenariusza wraz z konsultacją
● budowę scenografii pod realizację wywiadów
● rejestrację dokumentalną wszystkich ekspertów i bliskich Alicji
● logistykę i koszty produkcyjne ekipy filmowej (Warszawa i Szczecin)
● przygotowanie produkcyjne (casting) pod nagrania fabularne z aktorami
● stworzenie scenografii fabularnej


NAGRODY DLA OSÓB FIZYCZNYCH
od 100 zł - umieścimy imię i nazwisko darczyńcy na napisach końcowych filmu
od 1000 zł - dwuosobowe zaproszenie na uroczystą premierę filmu w 2025 roku


PROPOZYCJE MARKETINGOWE DLA FIRM I INSTYTUCJI
10 000 zł - partner filmu - logotyp w napisach końcowych filmu
25 000 zł - sponsor filmu - logotyp na plakacie oraz w napisach końcowych filmu
50 000 zł - mecenas filmu - logotyp na plakacie oraz w na początku i końcu filmu

W intencji darczyńców będzie odprawiana comiesięczna Eucharystia.


ZESPÓŁ

Janek Sobierajski, Andrzej Kocuba - jesteśmy autorami nagradzanego filmu „Powołany”, który jest dostępny za darmo na platformie Youtube oraz jego kontynuacji - “POWOŁANY 2”, którym zadebiutowaliśmy na wielkim ekranie. Głosimy Dobrą Nowinę za pomocą różnych form video. Od kilku lat wspólnie realizujemy produkcje, które niosą ponadczasowe wartości. Warsztat filmowy zdobywaliśmy na planach filmowych, w telewizji oraz Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Na co dzień pracujemy w branży filmowo-telewizyjnej. Na przestrzeni ostatnich lat byliśmy zapraszani do współtworzenia największych Polskich produkcji filmowych opartych na wartościach chrześcijańskich. Zrealizowaliśmy również setki form wideo promujących nieprzemijające wartości, w tym kampanie ogólnopolskie.

Andrzej Kocuba - współproducent

Jan Sobierajski - reżyser, scenarzysta i współproducent

Dorota Lenczewska - konsultacja scenariuszowa

Iwona Kępisty - konsultacja scenariuszowa

Grzegorz Kępisty - konsultacja scenariuszowa


ZAPROSZENIE
Aby stworzyć film potrzebujemy Twojego wsparcia. Nie damy rady zrealizować tak wielkiego projektu o własnych siłach. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, że ruszamy w bardzo trudnym czasie. Nie zniknęły jeszcze skutki pandemii a już dotykają nas kolejne tragedie jak wojna w Ukrainie czy inflacja. Wiemy jednak, że czasy są takie jacy są ludzie. Twoje dobre serce jest w stanie przemienić kolejne. Przyszłość społeczeństwa, w którym przyjdzie nam żyć zaczyna się już dziś. Nie bądźmy obojętni na tą wielką transformację, która dokonuje się na naszych oczach. Jesteśmy w stanie wyjść jej naprzeciw.


“Czas łaski trwa – to czas na nawrócenie, na opamiętanie się, na ocalenie wielu przez ofiarę synów Moich i córek – dzieci Miłości. Każdy, kto stanie pod Krzyżem, kto przyjmie Krzyż, jest razem z Maryją – Matką Boleści, która pomoże wytrwać w Miłości i Ofiarowaniu. Przez Nią powtórnie przyjdę na świat w blasku i mocy jako Zwycięzca i Król.”


Zostań współtwórcą filmu i przyczyń się do wielkiej przemiany! Udało się to poprzez film „POWOŁANY” oraz “POWOŁANY 2”. Stwórzmy wspólnie film „MISTYCZKA”.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Katarzyna i Marek Kluczyńscy - awatar

  Katarzyna i Marek Kluczyńscy

  08.07.2024
  08.07.2024

  Dzieło filmu o Alicji Lenczewskiej jest bardzo ważnym dziełem dlatego go wsparliśmy 🌺 niech się dzieje wola Nieba ❤️🩵🕊️

 • Megi - awatar

  Megi

  29.06.2024
  29.06.2024

  Błogosławieństwa ❤️

 • Karol Motała - awatar

  Karol Motała

  11.06.2024
  11.06.2024

  Bóg jest Miłością

 • Emilia Kujawa - awatar

  Emilia Kujawa

  18.05.2024
  18.05.2024

  Powodzenia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.05.2024
  18.05.2024

  Powodzenia! Takie przedsięwzięcie warte jest pomocy

89 166 zł  z 190 000 zł (Cel)
Wpłaciło 851 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
FILM POWOŁANY 2 Fundacja Filmowa Powołany - awatar

FILM POWOŁANY 2 Fundacja Filmowa Powołany

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 851

Michał Ziółkowski - awatar
Michał Ziółkowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Adam - awatar
Adam
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Magdalena Boczarska - awatar
Ewa Magdalena Boczarska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij