Zbiórka Pomóżmy Gosi pokonać raka - zdjęcie główne

Pomóżmy Gosi pokonać raka

39 030 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 571 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Basia Klonowska - awatar

Basia Klonowska

Organizator zbiórki

Proszę o pomoc w imieniu mojej siostry Małgorzaty Krosny - Banaszkowskiej. 

Małgosia ma 38 lat, jest kochającą żoną i wspaniałą matką 10 letniego Wojtka i 5 letniego Stasia. Jest kobietą pełna życia i pasji. W 2015 roku Gosia wykryła zmianę w piersi. Okazało się , że to wieloogniskowy rak naciekowy. Rozpoczęła się walka. Chemioterapia, która lecząc zabijała, spowodowała trzykrotne transfuzje krwii. Lekarze zawiesili leczenie po 6 cyklach. Następnie mastektomia piersi i 5 tygodni codziennej radioterapii. Myśleliśmy,że wygrała walkę z tą straszną chorobą. Patrząc na nią nie było widac choroby i tego co przeszła. Uśmiech  na twarzy  i jej optymizm dawał nam nadzieje, że najgorsze jest za nią.  Niestety. W sierpniu 2016 r. podczas badań kontrolnych znaleziono niepokojącą zmiane w jelicie cienkim. Po 3 miesięcznej diagnostyce usłyszała, że to ,,NET'' czyli guz neuroendokrynny. Bardzo rzadki rodzaj nowotworu układu pokarmowego. W Polsce co roku diagnozuje sie go u ok. 20 osób. Lekarz potwierdził, że potrzebna jest jak najszybsza operacja. 

Małgosia czekała na nią 5 miesięcy

 Dnia 3 kwietnia Małgosia miała ciężką operację diagnostyczną, w Centrum Onkologii w Warszawie, która trwała bardzo długo. Podczas tej operacji usunęli mojej siostrze 0,5 m jelita cienkiego, na którym wykryto 6 guzów naciekowych oraz 6 ognisk zapalnych. Usunięto także węzły chłonne w pobliżu jelita, ponieważ zlokalizowano w nich już przerzuty. Po rozmowie z lekarzem wiemy już ,że zwykłą chemioterapią nie leczy sie tego rodzaju nowotworu. Najlepsze efekty przynosi terapia wlewami izotopowymi. Obecnie trwa diagnostyka pooperacyjna przed podjeciem leczenia. Walcząc z dwoma nowotworami ważne jest także wzmocnienie organizmu przed i w trakcie leczenia. Chcielibyśmy, aby Małgosia mogła skorzystać także z naturalnych terapii leczniczych oraz rehabilitacji. Z renty najniższej, którą siostra otrzymuje niestety nie ma szans na dalszą walkę z tą straszną choroba. 

Małgosia chce żyć, chce cieszyć się synami, zobaczyć jak dorastają!!!

Prosimy o pomoc dla Małgosi!!!

Aktualizacje


 • Basia Klonowska - awatar

  Basia Klonowska

  12.08.2017
  12.08.2017

  Serdecznie DZIĘKUJĘ wszystkim osobom za wsparcie mojej zbiórki oraz okazaną pomoc. Uzbierana kwota pomoże mi w dojściu do zdrowia. Od końca września rozpoczynam leczenie. Czekam jeszcze na TK i kilka wyników. Jestem pozytywnie nastawiona do leczenia. Wiem, że już niedługo wrócę do zdrowia oraz pełnego funkcjonowania w życiu i w pracy. A to wszystko dzięki pomocy tak wielu dobrym ludziom. Dziekuję. Malgosia

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • sasiad - awatar

  sasiad

  28.05.2017
  28.05.2017

  : )

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.2017
  24.05.2017

  Pani Małgosiu jesteśmy z Panią!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.05.2017
  17.05.2017

  Racibórz

 • Opolanin - awatar

  Opolanin

  07.05.2017
  07.05.2017

  Zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam serdecznie cala rodzine

  • Basia Klonowska - awatar

   Basia Klonowska - Organizator zbiórki

   08.05.2017
   08.05.2017

   Bardzo dziękuję za wsparcie. Pozdrowiam serdecznie. Małgosia

 • Aniela i Albert - awatar

  Aniela i Albert

  07.05.2017
  07.05.2017

  Pozdrawiamy serdecznie oraz szybkiego powrotu do zdrowia zyczymy

  • Basia Klonowska - awatar

   Basia Klonowska - Organizator zbiórki

   08.05.2017
   08.05.2017

   Bardzo dziękuję za wsparcie. Pozdrawiam serdecznie. Małgosia

39 030 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 571 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Basia Klonowska - awatar

Basia Klonowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 571

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
anna wiśniewska - awatar
anna wiśniewska
30
Szymek - awatar
Szymek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Tomek - awatar
Tomek
250
Ewa i Rafal z Brühl - awatar
Ewa i Rafal z Brühl
200
Adam - awatar
Adam
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij