Zbiórka Budowa łazienki oraz remont kuch - zdjęcie główne

Budowa łazienki oraz remont kuch

99 395 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 209 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Anna Lubaszka - awatar

Anna Lubaszka

Organizator zbiórki

Pani Agnieszka po smierci męża samotnie wychowuje dziewiecioro dzieci w wieku od roku do 16 lat.


Największym ich marzeniem jest łazienka której nigdy nie mieli. Trzeba ją dobudowac do budynku ponieważ w budynku miejsca brak. Wszystkie niezbedne zgody są juz uzyskane. 


Do niedawna rodzina p. Agnieszka z dziećmi mieszkala na 30 mkw. Byla to kuchnia i maly pokoj. Dzięki ludziom dobrej woli wykończone zostalo nieużywane piętro domu dzięki czemu dzieci mają do swojej dyspozycji 3 pokoje. Nie wystarczyło niestety środków na budowę łazienki oraz na barierkę i schody ktore w tej chwili bez poręczy i zabezpieczeń są zagrożeniem dla najmłodszych dzieci. Kuchnia również wymaga calkowitego remontu,  zlikwidowanie grzyba na ścianach oraz wymiana wszystkich leciwych juz sprzętów AGD.

Nie jestem spokrewniona z p. Agnieszka,  poprostu pomagam doprowadzic jej dom do warunków w jakich powinny wychowywać się bezpiecznie dzieci. 

Pani Agnieszka wie o zbiorce i mam jej zgodę na upowszechnianie zdjęć jej rodziny.

Wszyscy będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą wpłatę .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.21
  03.08.21

  Przepraszam, że tylko tyle.. więcej nie mam. Proszę też gdy ta zbiórka sie zakończy a ktoś trafi na mój komentarz o wsparcie mojej zbiórki.. jestem bezdomny i jak Boga kocham, mam juz dość takiego życia.. mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się moje życie odmienić.. bo bez Was sobie nie poradzę. Proszę Was z całego serca. pomagam.pl/bezdomnyvlog

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.21
  02.08.21

  Wszystkiegi najleprzego! 😉

 • AnnaM - awatar

  AnnaM

  28.07.21
  28.07.21

  Trzymam kciuki. Zasługujecie na piękny, wygodny, bezpieczny dom.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.21
  25.07.21

  :) Ubogich zawsze macie u siebie

 • Henryk - awatar

  Henryk

  23.07.21
  23.07.21

  Łazienka, trochę codziennej, niezbędnej wygody.

99 395 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 209 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Anna Lubaszka - awatar

Anna Lubaszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 209

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Danuta - awatar
Danuta
20
Małgorzata Wi-ka - awatar
Małgorzata Wi-ka
200
Jadwiga JELONEK - awatar
Jadwiga JELONEK
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
kacper - awatar
kacper
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
marta żebrowska - awatar
marta żebrowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij