Zbiórka Szansa Barego na nowe życie - zdjęcie główne

Szansa Barego na nowe życie

1 768 zł  z 1 730 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

POMÓŻMY BAREMU SZYBCIEJ ZAMIESZKAĆ W NOWYM DOMU.

Na naszego chorego na padaczkę Barego czeka dom i specjalnie przygotowany dla niego pokój. Jednak,aby mógł tam zamieszkać potrzebuje stopniowego wprowadzenia do przebywania w zamkniętej powierzchni, jaką jest dom. Ostatnia próba wprowadzenia go od razu skończyła się paniką i kolejnymi atakami padaczki (5 w ciągu 4 godzin...). Dlatego na początek potrzebuje kojca z ocieploną budą. Jego koszt jest jednak dość wysoki i dla nowej mamy Barego, która opiekuje się kilkoma innymi chorymi zwierzętami jest to aktualnie dość duże obciążenie finansowe. Prosimy Was o pomoc w spełnieniu marzenia Barego (i naszego) o własnej, kochającej rodzinie. Nie pozwólmy mu spędzić kolejnych zimnych dni w schronisku, skoro jest ktoś, kto chce dać mu dom i miłość na resztę jego życia. Bary oczywiście będzie miał dostęp do domu, niestety na razie strasznie się boi do niego wejść.

Dom, do którego ma trafić Bary ma doświadczenie ze zwierzakami z padaczką.

BARDZO PROSIMY O POMOC DLA BAREGO

Kojec kosztuje 1600zł razem z jego transportem i montażem. Do kwoty zbiórki została wliczona prowizja portalu Pomagam.pl, która wynosi 7,5% .


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.11.2018
  19.11.2018

  Pomagam;)

 • Kuba Sadowy - awatar

  Kuba Sadowy

  19.11.2018
  19.11.2018

  Wszystkiego najlepszego dla pieska :D

 • BeataB. - awatar

  BeataB.

  18.11.2018
  18.11.2018

  Powodzenia Bary😚

  • Szymon Ciurzyński - awatar

   Szymon Ciurzyński - Organizator zbiórki

   18.11.2018
   18.11.2018

   Bardzo dziękujemy :)

1 768 zł  z 1 730 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 68

Rafał Kucharczyk - awatar
Rafał Kucharczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
janekaleksandra - awatar
janekaleksandra
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Hype - awatar
Hype
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij