Zbiórka Rehabilitacja, sprzęt medyczny - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja, sprzęt medyczny

Zbiórka Rehabilitacja, sprzęt medyczny - zdjęcie główne

Rehabilitacja, sprzęt medyczny

8 932 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób
Wpłać teraz
 
Kinga Baluta - awatar

Kinga Baluta

Organizator zbiórki

Witam. Jesteśmy bezradni, potrzebujemy Waszej pomocy... Mój mąż Leszek (29 lat) 3.06.2019 miał operacje ratującą życie. Okazało się że miał wrodzona wadę serca, oraz tętniak rozwarstwiajacy aorte na całej jej długości. Po pierwszej operacji wrócił do domu. Rany się goiły, lecz czuł się coraz gorzej. 21. 06 Leszek przeszedł drugą operacje. Okazało się że w przeciągu 10 dni powstały kolejne rozwarstwienia i nowy tętniak, który pękał. Lekarze zrobili co mogli ale po wybudzeniu się mąż nie miał czucia od pasa w dół oraz problemy ze wzrokiem. Wzrok się poprawił lecz porażenie zostało do tej pory. Ze względu na bakterie MBL żaden ośrodek rehabilitacji nie chce go przyjąć. 5 lipca wpisano go do domu. Złożyłam wszystkie dokumenty na rehabilitację w domu lecz musimy czekać ok 3 miesięcy na wizytę. Jesteśmy w trakcie orzekania o niepełnosprawności, również trzeba czekać. Mamy nadzieję że Leszek wstanie na nogi lecz jest potrzebna pilna rehabilitacja, mięśnie na nogach zaczynają zanikac. Sama jestem na zwolnieniu gdyż jestem w 6 miesiącu ciąży, mamy jeszcze 3-kę dzieci w wieku 9,6 i 5 lat. Nie mam już środków finansowych aby wynająć prywatnie rehabilitanta, dlatego prosimy Was, Ludzi Dobrego Serca o wsparcie.. Z góry dziękujemy... 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Kinga Baluta - awatar

  Kinga Baluta

  11.05.20
  11.05.20

  Witamy serdecznie. Małymi kroczkami robimy postępy. Leszek rusza już lewa stopa i dużym palcem prawej nogi. Nadal leczymy odleżyny w Poznaniu, czekamy na następny termin operacji. Cieszymy się z najmniejszych postępów. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrówka

  Zdjęcie aktualności 49 285

Komentarze


 • Gabi - awatar

  Gabi

  13.11.19
  13.11.19

  Dużo zdrówka i wytrwałości!

 • Zenia - awatar

  Zenia

  17.08.19
  17.08.19

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Adam Ż - awatar

  Adam Ż

  16.07.19
  16.07.19

  Wracaj szybko do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.19
  14.07.19

  Dużo zdrowia

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.07.19
  14.07.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

8 932 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób
Wpłać teraz
 
Kinga Baluta - awatar

Kinga Baluta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 139

Zdrowia - awatar
Zdrowia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
dorota - awatar
dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Irena augustynowicz - awatar
Irena augustynowicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij